Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Žaliasis avantiūrinas, 774 gr.

26,00

Prieinamumas: Liko 1

,
Prekės informacija
Išmatavimai ~9x7x5,5 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Zimbabvė

Pasak mineralų tyrėjo J. A. Dow mineralų terapijos pradžioje buvo naudojami tik du žali akmenys: žaliasis avantiurinas ir žaliasis turmalinas. Žmogaus širdis turi dvi dalis, todėl jai reikalingi du akmenys: rausvą (priimančioji širdies pusė) ir žalią (atiduodančioji širdies pusė). Idealiai šią energiją įkūnija širdies centro akmenys: rožinis kvarcas ir žaliasis avantiurinas.

Anot Gurudaso, avantiurinas valo ir eterinį, emocinį ir mentalinį kūnus. Teigiamai veikia psichosomatines ligas, ramina užspaustas baimes, ypač kurių priežastys susijusios su pirmaisiais septyneriais gyvenimo metais. Naudingas psichoterapijoje, nes atpalaiduoja emocijas ir skatina pozityvų požiūrį į gyvenimą.

Žaliojo avantiurino tema – ATIDUODAMA MEILĖ. Gydančios meilės jėgos atidavimas, atsivėrimas tikrumui per “tarnystę”.
Visos religijos ir dvasinės kryptys moko savo sekėjus tarnystės ir teigia: padėdamas kitam, padedi sau. Sunku suprasti meilę be tarnystės ir tarnystę be meilės.

Padeda įveikti depresyvias nuotaikas ir tiesiog neigiamą požiūrį į gyvenimą ir save, padeda atsipalaiduoti, pailsėti, užmigti, nesusirgti po emocinių stresų, pašalina emocines blokadas. Tai vienas svarbiausių akmenų psichoterapijoje.

Kiekviena emocinė problema, lydima baimių ar rūpesčių, anksčiau ar vėliau sukelia stresą fiziniame kūne ir sustabarėjusia savo forma įsitvirtina mentaliniame kūne. Avantiurinas padeda pašalinti emocinę stagnaciją, padeda ją išgyventi kitaip.

Tiek savęs nuvertinimas, tiek pervertinimas atsiranda iš neobjektyvumo sau. Todėl žaliasis avantiūrinas itin tinka su rožiniu kvarcu, vedančiu į meilę sau, vadinasi, sąžiningumą savo sielai, o tai reiškia – ir objektyvumą. Save nuvertinęs žmogus paprastai nuolat patiria streso būseną, peraugančią į savinieką, apatiją ar net depresiją.
Dažnai savęs nuvertinimo ir nemeilės sau priežastys slypi vaikysteje, kada tėvai arba vienas iš jų laikė vaiką netikusiu. Būtina atrasti ir paleisti savo skausmą, tokiose praktikose naudingi rožinis kvarcas su žaliuoju avantiūrinu. Neatleidus sau ir kitiems situacijos dalyviams, nuoskauda nusėda fiziniame kūne problemomis lyties organuose, inkstuose, kepenyse, tulžyje, blužnyje, širdyje, kasoje, žarnyne ar plaučiuose. Gydant nuoskaudas būtina suprasti, iš kur ji atsirado, ir buvusio supratimo struktūrą keisti nauja, pozityvia. Tai turi atlikti pats žmogus, niekas kitas už jį to nepadarys.
Tokiam žmogui puikiai tinka nuolatos nešioti žaliąjį avantiūtiną kartu su rožiniu kvarcu, taip pat kartu ieškoti problemų šaknų ir jas spręsti.

Taip pat tinka gydyti puikybę – visų ydų motiną. Tai taip pat neobjektyvus savęs vertinimo požymis. Tokio žmogaus širdis šalta, akys kietos arba abejingos. Jis nori būti išskirtiniu ir su tokiais draugauti, kurie jį tokiu laiko. Jie kitus dažnai laiko neišmanėliais ir nesupratėliais, kurie kitaip gyvena ir kitaip galvoja. Dažnai siekia išskirtinumo tik išoriniais dalykais, tokiais kaip diplomai, titulai, perdėtu kūno grožio sureikšminimu, savęs susireikšminimu.
Kuo gilesnė puikybė, tuo labiau žmogus save įsivaizduoja nepripažintu genijumi. Toks žmogus ieško šlovės duodamas artimiesiems to ko jie nori, o po to reikalauja dėmesio ir kad jie jam tarnautų.

Ypač tinka tiems kas dirba su žmonėmis kuriems reikia pagalbos (socialiniai darbai, medicina, mokytojavimas, psichologai, homeopatai ir pan.).
Jis labai reikalingas tiems, kas ieško iš kitų meilės, dėmesio, visiems emocingiesiems žmonėms. Taip pat moksleiviams, nervingiems žmonėms, senyvo amžiaus žmonėms, aktyviems ir pasyviems, net psichiniams ligoniams.

Tai nuostabus širdies čakros globėjas. Jis kaip skydas saugo nuo negatyvios energijos. Padeda kūrybiškai panaudoti savo galią, aktyvina veiklumą, novatoriškumą, įžvalgumą ir nuovokumą. Taip pat stiprina teigiamas charakterio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Avantiurinas ramina pyktį, susierzinimą, padeda susigrąžinti jėgas.

Žaliasis avantiūrinas ramina emocingą pyktį ir agresiją, skaudžias nuoskaudas ir kaltinimo savęs arba kitų problemą. Jis skatina suklusti ir nors kiek įsiklausyti į kitą žmogų: gal ir jam skauda?
Egoizmas ir kietaširdiškumas gali sukelti širdies ir kraujagyslių ligas, kaip ir per didelis kitų skausmo priėmimas. Tą puikiai gydo žaliasis avantiūrinas.

Avantiurinas skatina širdies regeneraciją, todėl ypač patartinas sergantiems arterijų skleroze ir linkstantiems į širdies infarktus, stimuliuoja raumenų audinius, ramina nervų sistemą.

Puikiai dera su rožiniu kvarcu, legendinėje tamoje: duoti ir imti.

Prausiamas 2 kartus per mėnesį po tekančiu vandeniu ir pakraunamas tekančioje saulėje. Galima laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes jis labai mėgsta saulę!

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV t. A. Ilgevičienė