Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Žadeitas, XL-XXL dydis

6,50

Prieinamumas: Liko 5

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Akmens kilmės šalis Namibija
Svoris 30-45 gr.

Žadeitas ir nefritas iki IX amžiaus buvo vadinami vienu pavadinimu: Žadas – Isp. piedra de ijada – „šono akmuo”: taip jį pavadino Ispanų konkistadorai kai Meksikos indėnai iš žalio akmens miltelius dėjo į vandenį ir naudojo diegliams gydyti. Prancūzų mineralogas A. Demouras, nustatė, kad žadais vadinami du skirtingi mineralai ir pasiūlė vieną vadinti žadeitu o kitą nefritu (gr. nephros – inkstas), nes kai kurie žadai buvo vadinami „inkstų akmeniu”.

Žadeitas randamas įvairių spalvų: žalias, baltas, gelsvas, rausvai arba melsvai violetinis.

Tai vienas iš seniausiai gydymui naudojamų mineralų. Rytuose jis, kaip ir nefritas, buvo laikomas šventuoju akmeniu pritraukiančiu dievų palaiminimą, sėkmę, turtą ir šlovę. Žadeito nešiotojas laikydavo save visada apsaugotu. Kažkada Kinijoje žadeitas atstovavo penkioms dorybėms: drąsai, teisingumui, malonei, kuklumui ir išminčiai. Ji nešiojo elitas: šventikai ir kilmingieji. Tas pats buvo majų ir actekų kultūrose. Akmuo rodė aukštą savo šeimininko padėtį.

Žadeito tema – GAMTOS JĖGA. Tai gamtos koncentruotas eliksyras, pažadinantis organizmo gyvybines galias, padedantis jas sukaupti ir tinkamai panaudoti.

Jis padeda geriau pažinti savo kūną, išgryninti jo poreikius ir pasiruošti supratimui, kad už kūno poreikių slypi šaltinis, nuo kurio versmės ir priklauso gyvybinė kūno jėga, be kurios neįmanoma produktyviai dirbti, kad būtų galima aprūpinti save ir savo poreikius mentaline jėga, kuri padeda daryti tai koncentruotai ir suprantamai, ir dvasinie jėga, kuri visam tam procesui gali suteikti impulso ar net idėją.

Gamtoje viskas išdygsta iš sėklos. Vadinasi, ji yra ir kiekviename žmoguje. Tai kūrėjo sėkla virtusi siela, užauganti skirtinguose apvalkaluose ir skirtinguose pasauliuose.

Mineralų terapijoje gydymui naudojamas nuo neatmenamų laikų kaip organizmą valanti ir gyvybines jėgas atkurianti priemonė.
Jis stiprina fizinį, eterinį, ramina emocinį kūnus, stiprina mentalinį. Stiprina visas čakras. Poveikis tiziniui kūnui, pagal M. Giengerį, skatinamas jį nešiojant prie inkstų.
Tinka visiems meridianams, puikiai taikomas masaze.

Dvasioje stiprina vidinę harmoniją, inteligenciją, teisingumą, draugiškumą ir supratingumą santykiuose. Skatina altruizmą, gyvenimo džiaugsmą ir žaismingumą, pasitikėjimą savimi.
Skatina platesnį gamtos, jos reiškinių ir savęs kaip jos dalies suvokimą. Padeda atsiverti grožiui ir gėriui, savęs kaip kūrėjo sėklos suvokimas.

Padeda ugdyti mediumo savybės.
labai tinka dirbantiems su augmenijos karalyste.
Padeda apjungti dvasią ir materiją

Padeda keisti mąstymą į pozityvų taip pat susikaupti.
Naudingas tiems, kas nemoka išreikšti savo jausmų artimiesiems. Ramina baimes veikti ir perdėtas emocijas ar jausmingumą, nuoskaudas ir emocingas ydų apraiškas.

Fiziškai stiprina kūną ir suteikia ilgaamžiškumo, veikia širdį, kepenis, blužnį, skydliaukę, stiprina imuninę sistemą, sužadina inkstus, išlygina vandens druskų ir rūgščių pusiausvyrą. Stimuliuoja antinksčius ir nervus. Padeda nuo alergijų. Padeda išlyginti kraujospūdį ypač susijusį su reakcija į besikeičiančius orus.

Galimi šalutiniai veiksniai: pagausėjęs šlapinimasis, prakaitavimas, susiję su organizmo valymusi. Reikia dirbti su savo užspaustu negatyvu, pasitikrinti vidaus organų būklę.

Puikiai dera nešioti su nefritu siekiant stiprinti sveikatą.

Parengta naudojantis:
Knyga „Raktas į Akmenų karalystę” A. Ilgevičienė