Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Vaivorykštinio fluorito apyrankė (AA), 13 mm

42,00

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai 16-18 cm riešui
Kristalinė struktūra/Singonija Kubinė
Karoliukų diametras 13x22 mm
Akmens kilmės šalis Kinija
Klasė Ekstra kokybė
Aprašymas:

Fluoritą būtų galima pavadinti “atsinaujinimo akmeniu”, nes jis į gyvenimą pritraukia naujovių, pokyčių, o kai matome, kad kažkas keičiasi, tuoj atsiranda drąsos dar labiau judėti į priekį ir keistis tiek išore tiek savo vidumi. Išsklaido iliuzijas, laisvina nuo įpročių, prisirišimų, griauna rutiną, nusistovėjusią tvarką.

Vakarų visuomenėje “nutildyti protą” reikštų paversti jį tobulu kompiuteriu, kuris veikia įjungtas, bet tyli išjungtas. Tai reiškia absoliučią koncentraciją ir prioritetų atsirinkimą. Šiuo atveju fluorito savybės tam TINKA IDEALIAUSIAI.

Fluorito tema – PROTO RAMINIMAS. Funkcija – nuraminti protą, kad jis būtų kryptingai pritaikytas.
Neramus protas sukelia be galo daug rūpesčių, kurie užgula besirūpinantįjį, išsilieja nepageidaujamomis situacijomis, vidinėmis būsenomis arba net ligomis. Fluoritas dirba su protu, bet ne konkrečiomis ydomis. Protui aprimus, emocijos taip pat rimsta. Tada rimsta įvykiai, tvarkosi būsenos ir pats gyvenimas.

Jį galima pavadinti “tekančia upe”, nes jis padeda žmogui tapti ta upe ir tekėti gyvenimo vingiais, o sutikus vidinį ar išorinį pasipriešinimą, laikinai sustoti ir atsitraukti ir stebėti kas vyksta. Kai sulaukiama pasipriešinimo – nesiseka tvarkyti reikalus, vyrauja netvarka, kamuoja įvairūs negalavimai, fluoritas puikiai padeda įveikti šias negandas. Jis laisvina iš negatyvios patirties ir nereikalingos energijos, sustiprina ryžtą, aktyvina sumanumą ir sąmoningumą, kūrybingumą ir atsinaujinimo procesus. Atsinaujinimas visada atneša pozityvias permainas.

Fluoritas tarsi pažadina iš snaudulio: pirmiausia supurto, o kol jūs krapštotės akis, jis jau stumia jus judėti į priekį. Pirmiausia įvertinti situaciją, suprasti kas vyksta, kas nereikalinga, kas trukdo, o po to skatina veikti – imti ir daryti.

Ramina perdėtą rūpestingumą, išankstinius nusistatymus, padeda atsikratyti kietakaktiškumo. Ramina sumaištį, stabilizuoja emocijas. Padeda atsikratyti užspaustų jausmų. Stiprina kaulus, dantis, skatina kalcio, magnio, fosforo, cinko asimiliaciją.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Fluorito apyrankė, 8 mm

20,00

Fluorito bokštelis, 52 gr.

14,50

-11%

Azurmalachitas su fluoritu, 162 gr.

Original price was: €45,00.Current price is: €40,00.

Fluoritas geltonas, XL dydis

6,00