Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Topazo kristalo pakabukas, 3 gr.

23,00

Neturime

, ,
Prekės informacija
Išmatavimai 15x14 mm
Akmens kilmės šalis Brazilija
Metalas Sidabras 925
Svoris 3 gr.

Senosiose kultūrose ir Indijoje jis priskiriamas Jupiteriui. Atstovauja sugebėjimui valdyti savo gyvenimą, savirealizaciją ir išmintį. Karališkasis topazas (taurusis) buvo skiriamas saulei ir laikytas valdovų akmeniu.

Natūralios spalvos dažniausiai nėra ryškios ir jos pamažu blykšta saulės šviesoje. Topazai yra bespalviai, gelsvi, rausvai rudi, šviesiai melsvi, raudoni, ir raudonai oranžinai bei žalsvi.
Kaitinami kai kurių radaviečių topazai virsta rausvais, mėlynais ar bespalviais. Blyškiai melsvi topazai švitinami, kad taptų sodrios žydros spalvos.

Topazo tema – savirealizacija, jo funkcija šioje temoje psichinio individualybės potencialo atskleidimas ir pritaikymas.

Topazas be galo daugiaplanis akmuo, kaip ir pats individualybės potencialas. Iš pradžių jis priverčia susipažinti su tuo potencialu, kas ne visiems gali būti malonu. Iš čia šalutiniai veiksniai pasireiškiantys nešiojant topazą. Gėrio ir blogio jėgos pasireiškiančios per sąmonėjimo poreikį arba jo neigimą, glūdi kiekviename žmoguje. Vienas greičiau pasirenka, kuriomis jėgomis savyje atiduos pirmenybę, kitam tai padaryti sunku, trečiam jis savaiminis. Šis pasirinkimas itin susijęs su savo psichinės energijos pažinimu ir įvaldymu, nukreipiant ją pasirinkta kryptimi. Būtent jis padeda įskelti kosminę ugnį širdyje, kuri savirealizaciją padaro aiškią ir kryptingą. Dangus atsiveria tik tiems, kurie patys atsivėrė danguj, kitaip tariant jis niekam ir nebuvo uždarytas, tiesiog jam reikia paruošti save. Topazas paskatina šį procesą.

Parengta pagal knygą: „Raktas į akmenų karalystę“ A. Ilgevičienė