Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Sodalito žvakidė, 845 gr.

36,00

Prieinamumas: Liko 1

,
Prekės informacija
Išmatavimai ~11x9,2x5,5 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Kubinė
Akmens kilmės šalis Brazilija

Žvakidės iš įvairių mineralų skleis akmens iš kurio jos išpjautos poveikį. Tai sustiprins jau ir taip gana stiprų liepsnos poveikį, todėl gali būti naudojamos pagal paskirtį kiek reikia ir kaip norima.
Pavyzdžiui kalnų krištolo žvakidė pradės susikoncentruoti, valys protą ir kartu aplinką, todėl naudingos altoriuose, medituojant arba meldžiantis, rašant ar mokantis.

Rožinio kvarco žvakidė ant stalo skleis švelnią, o kartu ir stiprią meilės energiją. Prie tokio stalo niekas nenorės pyktis, skaudinti vienas kito. Taip pat tiks įvairaus sunkumo ligoniams, nemokantiems priimti savęs ir kitų tokių, kokie jie yra, padės to mokintis.

Geltono kalcito žvakidės ant stalo skatins virškinimą, gerą apetitą. Jos suteiks optimizmo ir palaikys norą bei galimybes realizuoti save. Depresija sergantiems žmonėms patartina būtinai ją įsigyti ir uždegus grožėtis.

Sodalito žvakidės ramins emocijas, padės jas sukontroliuoti. Padės mąstyti nuosekliai ir koncentruotai. Tai akmuo, kuris padeda “atvėsinti”emocijas ir sustiprinti mąstymą.

Tai puikus akmuo darbui su užspaustomis emocijomis ir jausmais, taip pat jų suvokimu ir keitimusi per mąstymo procesus.

Sodalito tema – MĄSTYMAS, jo funkcija emocijų raminimas ir kontroliavimas protu. Todėl jis itin svarbus tiems, kurių emocinis kūnas didesnis už visus kitus, vadinasi emocijos nustelbia proto balsą. Tokiam jausmingam žmogui sunku mąstyti nuosekliai, logiškai, koncentruotai.

Sodalitas dvasioje skatina saviraišką, išsikalbėjimą apie tai kas buvo užspausta, vidinę įžvalgą, intuiciją, padeda stabilizuoti dvasinę jėgą.

Padeda išlaisvinti užblokuotas emocijas, tvarkytis su kaltės jausmu, skatina emocinę pusiausvyrą. Vėsina temperamentą, pyktį, agresiją ir pan.

Kūnui stiprina limfos sistemą (gali būti naudojamas padidėjus limfmazgiams ir sergant limfos vėžiu); sužadina kūno skysčius, žemina kraujospūdį, ramina gerklės, balso stygų problemas, ypač uzkimimui užsitęsus, stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

Mineralų terapijoje naudojamas atvėsinti emocijas ir stiprinti mąstymą.
Jis itin svarbus komunikacijos centrui, tačiau daugeliui tuo pat metu reikėtų dėti jį ir prie antros čakros.
Naudojamas masažui kai pacientas yra jautrus karščiui kai reikia mažinti kraujospūdį ar temperatūra skauda gerkle (yra užkimęs) (M. Giengeris).

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė