Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Smaragdo uolienos akmenėlis, L dydis

8,00

Prieinamumas: Liko 2

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Heksagoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Svoris 15-18 gr.

Smaragdas, kaip ir visi berilai, priklauso sielos budinimo temai. Jis apvalo supratimą ir atveria suvokimą, pritraukia Aukštųjų Jėgų paramą bet kuriai komunikacijos formai, tarnaujančiai esminiams Visatos principams: Meilei, Tiesai ir Evoliucijai. Tai reiškia, kad smaragdas tyliai reikalauja savo šeimininko gyventi pagal tuos principus, todėl tiems, kas jų pripažinti nenori arba geriau norėtų, kad jų laikytųsi kiti, smaragdo verčiau nenešioti. Jis, kaip būdinga berilams, skatina vidinės Šviesos pasirinkimą ir jos išskleidimą savo darbuose bei gyvenime.

Net ir ne juvelyrinės kokybės smaragdo kristalai nuo senovės yra pelnę „gyduolių” vardą. Mineralų terapijoje naudojami, kai reikia stiprinti eterinį, stabilizuoti astralinį, raminti mentalinį bei kauzalinį, skatinti budhi kūnus. Tinka visoms čakroms, meridianams ir nadi kanalams. Gydo kūną, emocines žaizdas, kenksmingas mentalines programas ir išlaisvina dvasines blokadas, susijusias ne tik su šiuo, bet ir su praeitais gyvenimais. Idealus mineralas meditacijose. Padeda suvokti giluminę maldos reikšmę ir gerina jos kokybę.

Smaragdas stabilizuoja psichiką, atkuria emocinę pusiausvyrą, grąžina pasitikėjimą savimi, nuramina ilgesį, vienatvę ir dvilypumo jausmus.

Manoma, kad skatina ilgaamžiškumą, suteikia šviežumo odai. Tai partnerių draugystės, meilės ir supratimo akmuo, padedantis rasti savo giminingą sielą; idealios santuokos akmuo (nešioja abu iš vieno kristalo). Stiprina minties ir žodžio galią tų, kurie moka tuo teisingai naudotis. Pritraukia tikrus draugus, stiprina bendraminčių ir giminingų sielų ryšį. Skatina harmoningų Visatos dėsniams norų bei gilių maldų išsipildymą.

Puikiai tinka visiems geriems žmonėms. Ypač, jei iš savo pašaukimo tarnauja Dievui ir žmonėms, psichologams, psichoterapeutams. Taip pat tinka mokytojams, visiems, kurie dėsto, rašo mokslinius darbus ar tiesiog dirba komunikacijos srityje.

Smaragdo pavadinimas kilęs iš graikų kalbos ir reiškia „žalias akmuo”. Egipte buvo tikima stebuklingomis smaragdo galiomis. Jis buvo priskiriamas deivei Izidei. Chaldėjai laikė jį Meilės deivės Veneros akmeniu. Jis buvo laikomas ir dievų pasiuntinių akmeniu, kurį nešiojęs legendinis Hermis Trismegistas. Sakoma, kad jis buvo vienas mėgstamiausių karaliaus Saliamono akmenų. Jokio monarcho karūna jokiais laikais neapsieidavo be smaragdo.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė; Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV t. A. Ilgevičienė