Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Sidabrinis obsidianas (A), 74 gr.

16,00

Prieinamumas: Liko 1

, , ,
Prekės informacija
Išmatavimai 6,4x4x2,5 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Akmens kilmės šalis Meksika
Svoris 74 gr.
Klasė A

Tai vienas sudėtingiausių akmenų. Jo poveikis daugialypis ir tiesiogiai priklausantis nuo jį nešiojančio žmogaus sąmoningumo.

Obsidianas gimsta ir formuojasi vykstant vulkanų išsiveržimams. Ji nešiojantis žmogus tam tikra prasme vulkanu gali pasijusti. Ne visi žmonės turi gerų ir prastų savybių, išreikštų ir paslėptų talentų, dabar čia naudingų ir jei nereikalingų prisiminimų, nes kiekviena siela turi savo praeitį. Visas tas turinys tyliai gyvena pasąmonėje tol, kol kas nors jo tiesiogiai arba netiesiogiai nesujudina. Sujudinimas vyksta per svarbias žmogui situacijas ir santykius, ekstremalius įvykius, kartais – per dvasinius seminarus ir praktikas, perskaitytą knygą ar išgirstą istoriją. tokiai sujudinimas tampa piligriminės ir dvasiniais kelionės į stiprias ir šventas vietas, susitikimai su dvasingais žmonėmis. Tai daro ir stiprūs akmenys. Toks yra obsidianas.

Visų OBSIDIANŲ pagrindinė tema – vidinės jėgos sukaupimas. funkcija atverti pasąmonėje slypinčias galias ir padėti jomis kryptingai pasinaudoti.

Mineralų terapijoje tai vienas iš atsargiausiai naudojamų akmenų, nes jo šalutiniai veiksniai susiję su pasąmonės klodų pakėlimu galinčiu pasireikšti jau po dienos ar kelių, po savaitės, ar po mėnesio, todėl taikytinas tik tiems, kurie nuosekliai dirba su savimi patys arba yra prižiūrimi.
Iš pradžių jis suteiks ramybę, lengvumą, stabilumą, tačiau kiekvienam skirtingu laiku gali pakilti audra iš pasąmonės klodų. Patartina naudoti su kalnų krištolu.

Šio akmens poveikis tiesiogiai susijęs su žmogaus sąmoningumu.

Aš esu kūnas etape žmogui sujudinimo ir nepatogumai atrodo kaip katastrofos, nes visas negatyvas, baimės ir kompleksai iššauna į paviršių su visomis pasekmėmis. Gali net paūmėti psichikos ligos Ar kilti noras slėptis nuo žmonių, nes žmogui, dar nepažįstantčiam savo vidinės energijos, atrodo, kad blogis ateina iš išorės. Jeigu žmogus apsimeta kad nieko neįvyko ir būna kaip niekur nieko, gali užklupti depresija ar net polinkis į savižudybę. Todėl svarbu nebijoti kreiptis pagalbos į tuos kurie jau patys išgyveno panašius dalykus arba į patyrusius specialistus.

Apie kitus etapus jaučiantysis, mąstatysis, esu siela skaityti „Akmenų knyga IV t” A. Ilgevičienė.

M. Gienger rašo, kad obsidianas padeda pažinti savo prigimties šešėlines puses, tapti savojo aš dalimi. Tokiu būdu įgyjamas ne pažeidžiamumas ir laisvė, grįžta užmiršti sugebėjimai, o suvokimas gali tapti aiškiaregyste. Šis akmuo padeda išlaisvinti baimės ir energetines blokadas, atveria pojūčių gylį, taip pat pagelbsti esant apsėdimui. Valo aplinką nuo neigiamos įtakos ir poveikio.
Fiziniu lygmeniu ramina skausmą, įtampą, padeda susiaurėjus kraujagyslėms, esant lastelių pažeidimams ramina kraujavimą. Gerina kraujotaką ir žaizdų gijimą. Naudingas tiems kas skundžiasi šaltomis rankomis ir kojomis, Bet ten labiau naudingas snaiginis obsidianas.