Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Akcija!

Selenito šviestuvas, 1,38 kg

Akcija!

Original price was: €55,00.Current price is: €47,00.

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Aukštis: 20 cm; diametras: 9,7cm
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Akmens kilmės šalis Marokas
Svoris 1,38 kg
Aprašymas:

Tai plaušuota gipso atmaina, kuri randama baltos, geltonos, rusvos ir rausvos spalvų. Pavadinimo kilmė: gr. Selēnē – Mėnulis.

Skirtingų spalvų selenito žvakidės, rutuliai ar kitokios formos – tai gražios namų dekoracijos, praturtinančios savo švaria energija aplinką, kurioje padėtos. Taip pat suteikiančios saugumo, ramybės ir jaukumo pojūtį. Toks dirbinys ypač naudingas namuose, kuriuose gyvena prieštaringa asmenybė: viena valandą – angelas kita velnias.

Selenito tema – SĄMONĖS SLUOKSNIAVIMASIS. Jo funkcija – atverti vis platėjančios sąmonės sluoksnius; konkrečiai sielai įmanomo aukščiausiojo sąmoningumo stabilizavimas (A. Ilgevičienė).

Taigi, viena vertus, šis akmuo – atveria, kita vertus – stabilizuoja. Taip galima paaiškinti skirtingus antologijos apie selenitą aprašus.

Poveikis pagal sąmonės išsivystymo lygius:
Aš esu kūnas etape selenitas nereikalingas: jeigu žmogaus samprata išskirtinai materialistinė, šis akmuo tą būseną stabilizuos.
Aš esu jaučiantys is etape jis iš pradžių gali sukelti sumišimą, bet vėliau padeda raminti emocijas.
Aš esu mąstantysis etape selenitas jau realiai praverčia, nes būtent nuo dabar žmogus jau pasiruošęs atsiverti šiam akmeniui ir deda daug pastangų dėl savo sąmoningumo, jam rūpi sąmonės sluoksniavimosi procesai.
Aš esu siela etape selenitas kartu su kalnų krištolo kristalais gali būti naudojamas įvairioms reikmėms, taip pat ypatingoms praktikoms, meditacijoms, darbo su kitų pasaulio Esmėmis ir atstovais.

Selenito energiją patiria savo vidinės šviesos išskleidimo kelią pasirinkę ir juo einantys žmonės, pažįstantys save ir iš tikrųjų besikeičiantys arba jau pasikeitę.

Selenitas rūpinasi proto aiškumu, plečia savęs ir aplinkos suvokimą. Padeda apsispręsti dėl kažko svarbaus, nes padeda stebėti ir suvokti save ir aplinkoje vykstančius prosesus per atstumą (Melody).

K. Raphaell teigia, kad šis akmuo simbolizuoja tyriausią būseną, kokią tik gali protas pasiekti. Padėtas virš pakaušio selenito kristalas sužadina smegenų veiklą ir plečia sąmonę. Jis tinka darbui su protinių gebėjimų ir dvasinių jėgų vystymu, bet mažai naudos duos dirbant su fiziniu arba emociniu kūnais.
M. Giengeris teigia, kad selenitas jautriems žmonėms suteikia stabilumo, šalina įtampą.

Baltasis selenitas tai trijų viršutinių čakrų mineralas. Jo negalima nešioti nuolat, nes jis skirtas konkrečiam darbui, todėl dirba gana efektyviai su tais kurie jo energiją gali priimti. Jeigu nešiojate šį kristalą jau savaitę ir vis dar niekas neaišku, padėkite į šalį. Verčiau padirbėkite su širdimi vadinasi pasiimkite rožinio kvarco ir žaliojo avantiūrino (A. Ilgevičienė).

Parengta naudojantis literatūra:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IVt, A. Ilgevičienė

Rožinio kvarco žvakidė, 879 gr.

39,00

-11%

Agato žvakidė, 1,2 kg

Original price was: €35,00.Current price is: €31,00.

Agato žvakidė, 1,48 kg

42,00

Selenito žvakidė, 3,6-3,7 kg

49,00