Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Samaninio agato apyrankė, 10 mm

16,00

Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 10 mm
Aprašymas:

Samanų agatas labai naudingas tiems, kuriuos kankina užslėptos baimės ir fiksacijos, taip pat tiems kuriems pervargus nusviro rankos ar menininkams laikinai praradusiems įkvėpimą.
Samaninis agatas padeda pajausti gamtą ir atkurti ryšį su aukštesniuoju Aš. Skatina nuoširdumą, natūralų dėkingumo jausmą ir ramina nuoskaudas.

Agatai – tai vieni nuostabiausių ir švelniausių akmenų. Jie harmonizuoja emocijas ir mintis, ramina. Taip pat skatina saugumo jausmą ir dvasinę brandą.

Pagrindinė agatų tema – HARMONIJA. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus. Agatas – tai universalus mineralas, kurį gali naudoti bet kas, su sąlyga, kad jis nebus dažytas. Jo energija yra švelni ir nepastebima, tačiau jis “kišasi visur”, kad jūsų gyvenimas būtų geresnis ir saugesnis. Šis unikalus akmuo padeda išsiaiškinti savo pagrindinius talentus ir naudotis jais įžvalgiai ir analitiškai.

Jis stiprina meilę tiesai bei padrąsina kalbėti tai, ką iš tiesų galvojate, ir apginti savo nuomonę. Padeda įveikti kartėlį ir skausmą esantį širdyje. Moko valdyti vidinį pyktį, kurį mes slepiame net nuo savęs. Agatas padeda įveikti išsiblaškymą, gerina susikaupimą. Stiprina logišką, racionalų mąstymą, todėl tuo pačiu patys galite analizuoti problemas ir jų priežastis – dėl ko jos atsirado.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Agato žvakidė, 985 gr.

44,00

-30%

Vynuogių agato drūza, 520 gr.

Original price was: €149,00.Current price is: €104,00.

-13%

Agatas su stovu, 1,3 kg

Original price was: €79,00.Current price is: €69,00.

Agato plokštelė, 93 gr.

20,00