Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Rutilo kvarcas A, S dydis

4,90

Prieinamumas: Liko 1

Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Tetragoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Svoris 3,5-6 gr.

Tai puikus akmuo esant pokyčiams, jis skatina naujas viltis, idėjas, padeda be baimės sutikti ateitį. Jis veikia kaip antidepresantas, pakelia nuotaiką. Atveria viduje slypinčias baimes ir blokus, skatina siekti dvasinės laisvės.

Rutilo kvarcas – labai stiprus apsauginis akmuo, padedantis surasti vidinę tiesą. Jis reikalauja, jog jį nešiojantis žmogus būtų teisingas ir sąžiningas tiek su savimi, tiek su kitais, kad jis tarnautų gėriui ir šviesai. Rutilo kvarcas suteikia lengvumo pokyčių laikotarpiais, padeda įgyvendinti tikslus, skatina naujas viltis, stimuliuoja nepriklausomybės jausmą. Todėl patartina nešioti jį, norint pradėti arba jau pradėjus naują savo gyvenimo etapą, taip pat norint pereiti į kitą lygmenį. Jis skatina bendrą mūsų evoliucijos procesą, suteikia išminties, padeda sutvarkyti mintis ir atrasti emocinę pusiausvyrą.
Jis apsaugo nuo tamsiųjų jėgų poveikių, kuriuos mes prisišaukiame per savo neigiamas mintis ir baimes. Jo pagalba galime išsiaiškinti vidinių problemų, psichinių blokadų šaknis. Jis padeda atsikratyti užslėptų baimių ir suvaržymų. Rutilo kvarcas suaktyvina savybes, kurios vaikystėje patirtų traumų metu buvo išstumtos į pasąmonę.
Mėgstantiems užspausti savyje nuoskaudas, padeda atleisti ir atverti savo širdies centrą.
Rutilo kvarcas tvarko psichinio pobūdžio seksualines problemas (impotenciją, priešlaikinį sėklos išsiliejimą), padeda atsipalaiduoti.
Rutilo kvarcas harmonizuoja aurą, eterinį, astralinį ir mentalinį kūnus, tvarko visas čakras, ypač 3, 4, 5. Tai puikus akmuo meditacijoms (padeda ,,nenuplaukti’’ per toli, atskirti vizijas nuo iliuzijų).

Padeda sergant kvėpavimo takų ligomis, astma, chronišku bronchitu. Padeda tvarkyti kalbos sutrikimus – patartina nešioti mikčiojantiems žmonėms.
Skatina ląstelių regeneraciją ir geresnį energijos tekėjimą kūnu.

Rutilo adatėlės, randamos kalnų krištole, dūminiame kvarce, ametiste, o kartais ir topazuose, vadinamos Veneros plaukais, Amūro strėlėmis, angelo plaukais. Tos adatėlės gali būti rusvos, rausvos, auksinės spalvos.

Informacija pateikta remiantis:
Astromineralogijos centro “PARS FORTUNAE” duomenimis