Riolito apyrankė, 10 mm

16,00

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 10 mm
Akmens kilmės šalis Australija

Riolitas gamtoje randamas visų žalių spalvos atspalvių arba juodas. Kartais jis primena velykinį kiaušinį dėl savo spalvų margumo.

Riolitas nuostabus akmuo padedantis įgyvendinti svajones ir ketinimus, stiprinantis ištvermę. Naudojantis juo iš pradžių atrodo kad pagilėja duobė ar pablogėja situacija tačiau jau po keleto valandų ar dienos viskas pradeda stoti į savo vietas. Pirmiausia jis priverčia įsiklausyti į save, o po to skatina atlikti darbus, kurie šiuo metu yra svarbiausi, net jei tai buitiniai darbai. Ir nėra aišku iš kur atsiranda energija, gera nuotaika ir kažkoks vidinis džiugesys, kuris išsilaiko ilgą laiką.
Ne veltui sakoma kad šis akmuo padeda išsilaisvinti iš praeities, buvusių gyvenimo patirčių, kurios trukdo dabartiniam gyvenimui ir neleidžia būti sėkmingu, ar pasiekti konkrečių rezultatų.

Riolitas turi balansuojanti efektą, ramiai ir švelniai išlaisvina reikalingiausias emocijos, sužadina vidinį potencialą ir kūrybines galias.
Jis palengvina pokyčius ir suteikia didesnį pasitenkinimą ieškant savo gyvenimo kelio. Riolitas turi galią padėti kiekvienam, kuris ieško pilnatvės, pokyčių ir sėkmės.
Šis akmuo padeda priimti praeitį kaip dovaną kuri skatina pažangą ir pasistūmėja į priekį.
Skatina savigarbą, sudaro galimybes vertinti save ir būti ištikimu sau. Puikiai tinka meditacijoje.

Mineralų terapijoje apvalo ir stiprina visas čakras, ant kurių uždedamas, suaktyvina meridianų veiklą. Uždėtas tarp 2-3 stuburo slankstelių nugaros srityje pravalo visą stuburo kanalą, stiprina visų čakrų darbą, skatina nebaimę spręsti užsigulėjusius klausimus. Uždėtas ant trečios akies padeda įžvelgti savo nesupratimų priežastis, skatina platesnę įžvalgą, aktyvina galvos čakrų darbą. Padeda aiškintis sapnus, vizijas bei rasti atsakymus į kankinančius klausimus. Padėtas po pagalve skatina darbą su sapnais.

Senosioms Australijos gentims jis buvo šventu amuletu, saugančiu nuo piktų dvasių, padedančiu dirbti su sapnais bei vizijomis ir lydinčiu gyvenimo keliu. Ypač buvo vertinama kiaušinio forma. Šamano privilegija buvo jį turėti.

Parengta naudojantis:
Knyga “Kristalų Galia” R. Dragūnienė