Raudonas opalas, M-L dydis

4,00

Prieinamumas: Liko 4

Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Svoris 7-16 gr.

M. Giengeris Andų opalus apibūdina kaip akmenį, padedantį atsipalaiduoti, o kartu ir įveikti vangumą. Ji nešiojant lengviau kalbėti ir veikti, įveikti kuklumą, gėdą, suvaržymą ir būti nuoširdžiam.
Jis skatina svetingumą, idealią draugystę, taip pat nesavanaudiškai veikti vadovaujantis aukštaisiais idealais, pažadina svajingumą ir tada iš prisiminimų ir norų kyla naujos idėjos.

Fizine prasme skatina išskyrimo funkciją ir gleivių susidarymą sausuose kvėpavimo takuose. Ramina širdies problemas, ypač jos neurozes, kylančios dėl rūpesčių.

Anglų apalas atveria vidinį žinojimą, išeinantį iš širdies, skatina be kompleksų ir vertinimų priimti kitus tokius, kokie jie yra. Suteikia stabilumo, tvirtumo, kartu apvalo erdvę nuo suolai svetimų struktūrų ir programų.

Tinka tiems, kurie ieško savo vietos gyvenime arba tiesiog yra pasiklydę likimo užkaboriuose arba proto sukurtuose rėmuose. Švelnina mentalinės prigimties žmonės, mažina jų kategoriškumą ir dogmatizmą. Puikiai tinka menininkams ir visiems tiems, kurie dirba kūrybinį darbą, nes skatina įkvėpimą ir naujas idėjas.

Rausvasis and opalas tinka širdies centrui, ypač tiems kurie bijo būti savimi, reikšti savo jausmus, taip pat tiems, kurie turi kūrybinių sugebėjimų, bet jų nevysto.

Andų opalai – vieni švelniausių savo poveikiu, todėl būtent nuo jų vertėtų pradėti susipažinti su Opalų energija. Jų šalutinis poveikis minimalus: galimas išsiblaškymas ten, kur darote ne tai, ką turėtumėte daryti, vėliau plačiau matantiesiems gali ateiti reikalingas tuo kontekstu susivokimas. Netinkami itin jautriems žmonėms.

Opalas visose kultūrose buvo laikomas vienu paslaptingiausių akmenų. Rytuose jis laikytas “vilties inkaru”, slepiančiu savyje visų akmenų atskleidžiamas dorybes. Plinijus teigė, kad jame yra švelni granato ugnis, žinantis ametisto purpuras, ištaiginga smaragdo jūros žaluma, auksinis topazo geltonumas, gilus safyro mėlis ir visos tos splavos žybsi nenusakomai žaisdamos.

Bendroji Opalų tema – ATSKYRIMAS. Veda prie vidinio ir išorinio blogio ir gėrio, tikrumo it netikrumo atskyrimo. Opalai veda į išskirtinį sąžiningumą savo sielai. Atskyrimo dovana – neįkainojama vertybė. Atskirti gebantis žmogus yra laisvas, tikras ir nuoširdus. Jis atsparus manipuliacijoms, nes mato ne tik jas, bet ir tai kam jos naudingos ir kodėl.

Vienas garsiausių mineralų tyrinėtojų M. Gingeris tyrė įvairias opalų rūšis. Anot jo bendrine prasme opalai skatina džiaugsmą žemiškajame gyvenime, įvairiapusiškumą, žadina norą keistis o kartais būti spontanišku. Jie stiprina seksualumą, žaismingumą, optimizmą, retkarčiais net lengvabūdiškumą. Skatina poetus ir menininkus. Stiprina norą gyventi ir bendrą sveikatos būklę.

Opalai padeda pažinti savo esmę be jokių pagražinimų, vadinasi, silpnybes ir dorybes. Išryškina tas savybes, kurių nešiojantis žmogus turi daugiau: gerajam – jo gerumą, o blogajam – jo blogumą su visomis pasekmėmis.

Visi opalai skatina įvairiapusiškumą, intuiciją, optimizmą, žaismingumą, kūrybingumą, psichologinį paslankumą, spontaniškumą. Padeda rasti prasmę isbandymuose. Gali sužadinti mistinius sugebėjimus, sukelti vizijas, sapnus.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą IVt” A. Ilgevičienė