Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

-15%

Pietersito apyrankė, 10 mm

28,00

Atspalviai gali šiek tiek skirtis.

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 10 mm
Akmens kilmės šalis Namibija

Šis akmuo buvo atrastas Namibijoje ir pavadintas atradėjo Sid Pieters vardu. Pietersitas nėra dar nuodugniai ištyrinėtas, kadangi buvo rastas palyginti nesenai, tačiau ir turimos žinios rodo, kad tai gana veiksmingas akmuo.

Jis padeda chaotišku periodu. Skatina būti situacijos šeimininku tada, kai gyvenime vyksta nenumatyti dalykai (kolektyve arba asmeniniame gyvenime). Skatina pozityvų mąstymą, vidinių konfliktų išsprendimą, kurie kyla dėl savęs nevertinimo ir pergyvenant dėl patirtų nesėkmių ar klaidų.

Kai gyvenime vyrauja didelė sumaištis ir esate pervargę pietersitas padeda atstatyti vidinę tvarką ir ramybę. Padeda išlikti susikaupusiu kai aplinkoje vyrauja chaosas. Skatina išlikti ištikimam savo prigimtinėms savybėmis, skatina žmogiškąsias vertybes – draugiškumą, lojalumą, kilnumą, padeda siekti asmeninio tobulėjimo bei prisiliesti prie būties ištakų.
Pietersitas stiprina lyderio savybes, todėl jį galima vadinti vadovų akmeniu.

Poveikis kūnui: stimuliuoja hipofizės, endokrininę ir kankorėžinę liaukas. Padeda reguliuoti kraujo spaudimą ir kūno temperatūrą. Skatina hormonus, susijusius su augimu (vaikų), lytinę funkciją, metabolizmą.

Parengta naudojantis:
„Kristalų galia” A. Dragūnienė