Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Pakabukas su tauriuoju Etiopijos opalu, 1,3 gr.

45,00

Žaižaruojantis taurusis Etiopijos opalas.

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Opalas 14,2x8,4x6,6 m
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Akmens kilmės šalis Etiopija
Metalas Sidabras 925
Apdirbimas Laisva forma
Aprašymas:

Tai uolienos darinyje esantis opalas, taigi, jis turi tvirtą natūralų pagrindą. Poveikio kokybė priklauso nuo jo spalvos žaismo ir krypties. Kuo platesnė opalą nešiojančio žmogaus sąmonė, tuo spalvingesnis ir įdomesnis jam taps jo kasdienis gyvenimas.

Opalas iškelia į paviršių puikybę, ambicijas ir negailestingai demaskuoja visas imitacijas. Jis atskleis saviapgaulę ir gal net jos pasekmes.

Opalas visose kultūrose buvo laikomas vienu paslaptingiausių akmenų. Rytuose jis laikytas “vilties inkaru”, slepiančiu savyje visų akmenų atskleidžiamas dorybes. Plinijus teigė, kad jame yra švelni granato ugnis, žinantis ametisto purpuras, ištaiginga smaragdo jūros žaluma, auksinis topazo geltonumas, gilus safyro mėlis ir visos tos splavos žybsi nenusakomai žaisdamos.

Bendroji Opalų tema – ATSKYRIMAS. Veda prie vidinio ir išorinio blogio ir gėrio, tikrumo it netikrumo atskyrimo. Opalai veda į išskirtinį sąžiningumą savo sielai. Atskyrimo dovana – neįkainojama vertybė. Atskirti gebantis žmogus yra laisvas, tikras ir nuoširdus. Jis atsparus manipuliacijoms, nes mato ne tik jas, bet ir tai kam jos naudingos ir kodėl.

Vienas garsiausių mineralų tyrinėtojų M. Gingeris tyrė įvairias opalų rūšis. Anot jo bendrine prasme opalai skatina džiaugsmą žemiškajame gyvenime, įvairiapusiškumą, žadina norą keistis o kartais būti spontanišku. Jie stiprina seksualumą, žaismingumą, optimizmą, retkarčiais net lengvabūdiškumą. Skatina poetus ir menininkus. Stiprina norą gyventi ir bendrą sveikatos būklę.

Opalai padeda pažinti savo esmę be jokių pagražinimų, vadinasi, silpnybes ir dorybes. Išryškina tas savybes, kurių nešiojantis žmogus turi daugiau: gerajam – jo gerumą, o blogajam – jo blogumą su visomis pasekmėmis.

Visi opalai skatina įvairiapusiškumą, intuiciją, optimizmą, žaismingumą, kūrybingumą, psichologinį paslankumą, spontaniškumą. Padeda rasti prasmę isbandymuose. Gali sužadinti mistinius sugebėjimus, sukelti vizijas, sapnus.

Nefrito pakabukas (AA), 11,5 gr.

33,00

Kuncito kristalo pakabukas (A), 3,6 gr.

64,00

-24%

Juodojo Turmalino (šerlas) pakabukas, 2,4 gr.

Original price was: €25,00.Current price is: €19,00.

Grandinėlė (Sidabras 925), 45 cm

22,00