Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Pakabukas su pietersitu, 7 gr.

47,00

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai akmenuko 29,7x23,9 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Namibija
Metalas Sidabras 925
Svoris 7 gr.
Aprašymas:

Šis akmuo buvo atrastas Namibijoje ir pavadintas atradėjo Sid Pieters vardu. Pietersitas nėra dar nuodugniai ištyrinėtas, kadangi buvo rastas palyginti nesenai, tačiau ir turimos žinios rodo, kad tai gana veiksmingas akmuo.

Jis padeda chaotišku periodu. Skatina būti situacijos šeimininku tada, kai gyvenime vyksta nenumatyti dalykai (kolektyve arba asmeniniame gyvenime). Skatina pozityvų mąstymą, vidinių konfliktų išsprendimą, kurie kyla dėl savęs nevertinimo ir pergyvenant dėl patirtų nesėkmių ar klaidų.

Kai gyvenime vyrauja didelė sumaištis ir esate pervargę pietersitas padeda atstatyti vidinę tvarką ir ramybę. Padeda išlikti susikaupusiu kai aplinkoje vyrauja chaosas. Skatina išlikti ištikimam savo prigimtinėms savybėmis, skatina žmogiškąsias vertybes – draugiškumą, lojalumą, kilnumą, padeda siekti asmeninio tobulėjimo bei prisiliesti prie būties ištakų.
Pietersitas stiprina lyderio savybes, todėl jį galima vadinti vadovų akmeniu.

Poveikis kūnui: stimuliuoja hipofizės, endokrininę ir kankorėžinę liaukas. Padeda reguliuoti kraujo spaudimą ir kūno temperatūrą. Skatina hormonus, susijusius su augimu (vaikų), lytinę funkciją, metabolizmą.

Parengta naudojantis:
„Kristalų galia” A. Dragūnienė

Rubino kristalo pakabukas, 2,2 gr.

28,00

Fluorito pakabukas (AA), 4,4 gr.

29,00

Nefrito pakabukas (AA), 11,5 gr.

33,00

Kuncito kristalo pakabukas (A), 3,6 gr.

64,00