Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Pakabukas su herkimerio deimantu, 1,4 gr.

46,00

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Akmenuko ~8,5x7,6 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis USA
Metalas Sidabras 925
Apdirbimas Nešlifuota
Aprašymas:

Mineralų terapijos tėvas M. Giengeris rašo, kad Herkimerio deimantas skatina aiškumą, sąmonės budrumą, atveria paslėptas mūsų sąmonės duris ir kartu atskleidžia atsineštus sugebėjimus. Padeda pažinti tai, kuo esame, ką galime ir ko iš tiesų norime, taip pat kaip visa tai įgyvendinti.
Stiprina ryšį su aukštesniuoju Aš, pagerina ryšį su dvasiniu pasauliu, protėviais, Dvasios vedliais ir gamtos dvasiomis. Skatina instinktą būti ten, kur reikia, ir kada to reikia, padeda paversti intuiciją patikimu instrumentu, prisiminti sapnus, atpažinti galimybes ir parodo paprastesnį kelią į tikslą.

Fiziniu lygmeniu stiprina nervus, smegenis, išlaisvina blokadas čakrose ir meridiauose. Sužadina valymosi procesus.

Dvasiniam poveikiui dedamas ant kaktos arba stebimas medituojant. Stipriai veikia uždėtas ant čakrų. Uždėtas trikampiu aplink skaudama vietą, mažina skausmą.

Herkimerio deimanto funkcija – KELIO Į SAVO SIELĄ IŠGRYNINIMAS (A. Ilgevičienė).

Šie kristalai mažai naudotini fizinio kūno bėdoms tvarkyti, labiau tinka dvasios ieškojimo procesuose. Jie skirti tiems, kurie suprato, kad aš nėra vien kūnas, jausmai ar protas. Jiems jau aišku, kad aš – tai siela, dabar turinti kūną, kuriame gyvena, pojūčius, kurie padeda orientuotis aplinkoje, ir protą, galintį padėti suprasti, kaip visa tai atlikti geriau. Siela žino daugiau nei visi tie trys kartu. Ji švari ir tyra, tačiau jau minėta trijulė ją užgožė.

Herkimerio deimantas kreipėsi tiesiai į sielą, aplenkdamas protą ir pojūčius, nes ypač daug gali padėti tiems, kurių siela bunda arba jau pabudusi.

Jie padeda tiems, kurie jau įveikė savo didžiausių vidinių prieštaravimų periodus, todėl pagaliau sugeba atskirti sielos balsą nuo emocijų raginimo ir proto įkalbinėjimų. Tokie žmonės siekia vidinės harmonijos, kurios būseną jau yra patyrę. Herkimerio deimantai padeda jiems ją susigrąžinti praradus, o susigrąžinus išlaikyti.

Ypač tinka meditacijai. Reikėtų jį dėti ant trečiosios akies. Dar galima laikyti du tokius kristalus abiejose rankose suėmus už smaigalių nykščiu ir rodomuoju pirštu.
Uždėtas ant tarpuakio kristalas skatins dvasinį susivokimą, todėl nepiktnaudžiaukite tuo ilgiau negu 11 – 17 min. Tinka reinkarnacijų terapijos praktikoms ir visoms III ir IV kategorijos praktikoms. Suaktyvina hipofizės darbą ir smegenų veiklą, todėl galite taip užsidėti 7-9 min. ir prieš svarbius darbus, pokalbius arba tada, kai ko nors vis nesuprantate iki galo.

Uždėtas ant „medulla oblongata” veikia visas galvos čakras, stuburą, vidinę ausį, regą.

Iš šio kristalo taip pat gali būti gaminami pakabukai ir auskarai. Jie harmonizuotų abu smegenų pusrutulius, gaivinamai veiks protą, skatins šviesos pritekėjimą į jūsų sistemas.

Jautriems žmonėms ir vaikams nereikėtų nešioti ar naudoti, nes jų energija gali būti per aštri.

Jį galima derinti su boji, meteoritais, tektitais, kuncitu, hidenitu, berilais.

Tai kalnų krištolo dvigalviai kristalai iš herkimerio apygardos (JAV). Jie ypatingi savo forma, primenančia natūralaus deimanto kristalą, todėl vadinami deimantais. Tokios formos kristalų kartais randama ir kitur.

Parengta naudojantis:
Knyga „Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” A. Ilgevičienė

Kalnų krištolo kristalas, 73 gr.

15,00

Lemurijos kalnų krištolo pakabukas, „pirštukas”, 5-7 gr.

14,00

Kalnų krištolo plokštelė (AA), 26-34 gr.

11,00

Kvarcas/citrinas su priemaišomis, S-M dydis

5,00