Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Pakabukas su akvamarinu (AA), 1,3 gr.

62,00

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Akmenukas 8,7x6,7 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Heksagoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Metalas Sidabras 925
Klasė AA
Apdirbimas Šlifuotas
Aprašymas:

Tai vienas mėgstamiausių brangakmenių. Labiausiai buvo vertinamas viduramžiais. Jis buvo laikomas nekaltybės simboliu, todėl juo būdavo puošiamas Švč. Mergelės Marijos atvaizdas ar statula. Pasak viduramžių astrologų buvo tikima, kad jis turi galią nuraminti audrą jūroje.

Akvamarino tema – SIELOS BUDINIMO SKATINIMAS; MINČIŲ ŠVARA IR TYRUMAS – nes be to neįmanoma išgirsti sielos. Jo tikslas – atverti žmogui jo dvasios didybę ir apvalyti nuo trukdančių tai suvokti faktorių. Vadinasi jis palaiko tuos, kurie jau atpažino savo VIDINĘ ŠVIESĄ ir siekia ja vadovautis, yra pasirinkęs savo kelią.

Nuo tvarkos ir švaros mintyse priklauso tvarka žmogaus santykiuose ir gyvenime. Ji lemia harmoniją. Švara ir tyrumas paprastai susiję su sąžiningumu, nes siela į žmogų prabyla per sąžinę. Sąžinės neturintys žmonės sielos negirdi, o ją turintys sielos gyvenimą stengiasi gyventi taip, kaip pavyksta.

M. Gienger ištyrė, kad šis akmuo skatina platesnį suvokimą, dvasinį augimą, numatymo dovaną, aiškiaregystę, per vidinės tiesos pojūtį suvokiamą sąžiningumą, tikslingumą, kantrybę ir sėkmę. Akvamarinas padeda medituojant. Ramina išsiblaškymą, skatina tvarkos pojūtį, užbaigiant visus pradėtus darbus. Atveria naujus kelius, galimybes ir platesnį požiūrį.
Tai kantrių ir ištvermingų žmonių, turinčių aukštesniųjų tikslų, akmuo. Jis padeda įveikti perdėtą garbės troškimą, nekantrumą ir kietakaktiškumą.

Pasak J. A. Dow akvamarinas ne tik atveria širdies “šviesos kanalą”, bet ir savo aukštomis vibracijomis gydo senas žaizdas, įsirėžusias į energinę mąstymo modelių struktūrą.
Jis ypač naudingas širdies ir komunikacijos čakroms.

U. Klinger-Raatz akvamariną vadina sielos balzamu. Ji teigia, kad jeigu šį mineralą nešiosite ant kaklo, jūsų balsas bus tyras, švarus ir malonus. “Balzamu” bus aprūpinti kvėpavimo organai, bronchai, plaučiai, balso stygos, o kaklo ir sprando sritis padeda išlaisvinti nuo įtampų. Nešiojamas ant širdies akmuo pasirūpins vidine ramybe, taika, harmonija, ramins sielos nerimą ir fizinį širdies skausmą.

S. Sienko mano, kad anksčiau jis buvo labiau mistikų akmuo, dabar svarbesnis dėl savo poveikio fiziniui kūnui.

Akvamarinas išlaisvina švelnumą ir užuojautą, toleranciją ir nuosaikumą, padeda žmonėms, kurie yra linkę kaltinti kitus dėl nesėkmių, skatina prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, veiksmus ir poelgius. Padeda siekti profesinės ar kitokios veiklos pasisekimo, taip pat užsibrėžto tikslo. Padeda skleisti visapusiškas tiesas.

Jis yra “drąsos akmuo”, nes padeda atskleisti gebėjimus mentaliniu lygmeniu bei įsisavinti žinias ir nesuklysti įgyvendinant įvairius sumanymus ar planus. Stiprina protavimą ir mąstymą apie savo vidinį pasaulį ir patį save.

Akvamarinas fiziniame lygmenyje harmonizuoja hipotezę, skydliaukę ir taip reguliuoja hormonų veiklą ir augimą, gerina regėjimą. Padeda esant trumparegystei arba toliaregystei, tada dedamas 10-15 min per dieną ant užmerktų akių.

Galimi šalutiniai veiksniai:
Nesąžiningam žmogui atskleidžia jo apgaules, kad gautų pamoką;
Praretina atgyventus santykius ir emocinius prisirišimus;
Parodo tai, kas trukdo atsiverti vidinei šviesai;
Pritraukia liūdesį tam, kuris dar nesupranta savo šviesos arba dar jos nepasirinko;
Išduoda tave jei esi manipuliatorius kitais.

Akvamarinas yra berilų grupės mineralas.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė; Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV t. A. Ilgevičienė

Akvamarino ,,čipsiukų” apyrankė (A)

9,00

Akvamarino kristalas (A), 20 gr.

94,00

Akvamarinas, S-M dydis

6,00

-15%

Nemokamas pakabukas

Original price was: €0,01.Current price is: €0,01.