Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Akcija!

Oranžinis kalcitas, 746 gr.

Akcija!

Original price was: €41,00.Current price is: €35,00.

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai ~11x9x7cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Meksika
Svoris 746 gr.
Aprašymas:

Tai be galo įdomus ir savo poveikiu įvairialypis mineralas, kuris kuo toliau, tuo didesnę vertę įgis tiems, kurie iš tiesų siekia evoliucionuoti (A. Ilgevičienė).

Kalcitai pagal spalvas:

Žaliasis kalcitas padeda giliau suprasti gamtos dėsnius ir juos taikyti gyvenime. Sąmoningas gyvenimas čia ir dabar. Rekomenduojama nešioti kai per daug mąstoma apie praeitį arba ateitį.

Optinis kalcitas pagalbininkas esminiame pasirinkime arba kelio pasirinkime. Sąmoningumas dvasioje ir su tuo susijusi žemiškosios realybės pajauta bei gyvenimas joje.

Baltas arba bespalvis kalcitas padeda praplėsti realaus supratimo ribas. Padeda neštis į sąmonę veikiančius seminarus, paskaitas, susitikimus. Pasiimti į dvasines keliones, skaitant ar mokantis.

Geltonas (oranžinis) kalcitas rekomenduojamas nešioti pervargus, patiriant depresiją, nesusidorojant su savo įspūdžiais ar pesimistinėmis mintimis, priimant sprendimus dėl darbo ir pan. Padeda įveikti baimes būti neįvertintam.

Gintarinis (medaus) kalcitas padeda paleisti fizinius ir emocinius prisirišimus. Tinka tvarkant fizinius reikalus, dirbant su šeimos ar giminės karma, emocinėmis nuostatomis.

Rausvasis (mangano) tai meilės atidavimo ir gavimo santykio supratimas ir išlaisvinimas. Atskyrimas meilėje, praeities nesėkmingų meilės programų išlaisvinimas. Naudingas itin tiems, kam sunku atiduoti meilę vaikams ar artimiesiems, atleisti, išsilaisvinti iš seno skausmo, baimės mylėti.

Geltonas kalcitas skatina virškinimą, sveiką apetitą. Suteikia optimizmo ir palaiko norą bei galimybes realizuoti save. Ypač rekomenduojamas depresija sergantiems žmonėms.

Geltono kalcito tema – GYVENIMO PRASMĖS realizuojant savo sugebėjimus, supratimas. Padeda plačiau suvokti savo perspektyvas, jas realiai įvertinti ir įgyvendinti. Išlaisvina baimę veikti, būti neįvertintam. Skatina gyvenimą pagal Evoliucijos principą ir atsivėrimą pasirinkimų metu, tikrųjų savo darbų ir elgesio motyvų atpažinimą ir pripažinimą, atveria aukštesnius sąmonės lygmenis, vidinę taiką, savo vidinio potencialo pažinimą ir sąmoningą naudojimą.

Tai be galo įdomus ir savo poveikiu įvairialypis mineralas, kuris kuo toliau, tuo didesnę vertę įgis tiems, kurie iš tiesų siekia evoliucionuoti (A. Ilgevičienė).

Kalcitai – tai prasmingos savirealizacijos mineralai. Kad ji veiktų būtina paprasta sąlyga, siela turi pabusti arba bent jau pradėti busti. Bundanti siela savaime turi atlikti esminį pasirinkimą (vertybinis pasitinkimas), be kurio jokia evoliucija būnant fiziniame kūne nevyksta. Kuo sąmoningesnis žmogus, tuo geriau jis supranta jo didžiulę reikšmę. Kuo jis nesąmoningesnis, tuo sunkiau jam spręsti net buitinius klausimus, tuo mieliau jis perduoda savo mokymosi galimybes, t.y. pasirinkimus, kitiems.

Kalcitai – tai menas būti. Padeda kartu sujungti dvasią ir materiją.
Puikus mineralas meditacijoms, ypač optinis. Padeda atverti aukštesnius sąmonės lygmenis, skatina vidinę taiką. Padeda pažinti savo vidinį potencialą, skatina kūrybą, saviraišką.

Stiprina Minties jėgą (Gurudasas).
Ramina įsikalbėtas arba įkalbėtas programas ar fiksacijas ir su tuo susijusius prisirišimus. Suteikia paslankumo, supratingumo santykiuose su kitais, vertinant ir ką nors teigiant.
Padeda ramiai peržvelgti gyvenimo dramas, suvokti koks nesvarbus pats konfliktas ir koks svarbus sprendimas (J. A. Dow).

Plačiai naudojamas mineralų terapijoje. Tinka visoms čakroms (pagal spalvas ir ne pagal jas).
Mineralų terapijoje jis įgauna vis didesnę reikšmę. Stiprina eterinį, o per jį ir fizinį, harmonizuoja emocinį, apvalo mentalinį ir kauzalinį kūnus. Tinka apdėjimams, eliksyrams, masažams.

Parengta naudojantis knyga: „Raktas į akmenų karalystę“ A. Ilgevičienė

Juodasis Turmalinas (šerlas), L dydis

5,00

-16%

Kalnų krištolas (A), M-L dydis

Original price was: €5,00.Current price is: €4,20.

Geltonasis skaidrus Kalcitas, M-L dydis

7,00

-9%

Angelitas, M-L dydis

Original price was: €6,50.Current price is: €5,90.