Opalo pakabukas, 1,3 gr.

45,00

Žaižaruojantis opalas

Neturime

Prekės informacija
Išmatavimai ~14x9 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Akmens kilmės šalis Australija
Metalas Sidabras 925
Svoris 1,3 gr.

Tai uolienos darinyje esantis opalas, taigi, jis turi tvirtą natūralų pagrindą. Poveikio kokybė priklauso nuo jo spalvos žaismo ir krypties. Kuo platesnė opalą nešiojančio žmogaus sąmonė, tuo spalvingesnis ir įdomesnis jam taps jo kasdienis gyvenimas.

M. Giengeris rašo, kad šie opalai ypač padeda išoriškai išreikšti jausmus ir džiaugsmą, stiprina kūną. Jie dar kitaip vadinami Yowah Nuts, žadina vidinių vaizdinių pasaulį, fantazijas, tinka darbui su sapnais, stiprina pasitikėjimo savimi jausmą.

Melody teigia, kad boulder opalai apvalo tamsiąsias eurus vietas, padeda mobilizuoti organizmo gydomąsias galias ir skatina gydymą visais lygmenimis, taip pat aiškų mąstymą, emocinį saugumą ir dvasinę pažangą.

Šis opalas skatina prisiminti savo sugebėjimus ir talentus ir juos vystyti, tam atsiųs reikalingų žmonių, situacijų ir ženklų, atvers natūralų vidinį žinojimą. Žadins intuiciją, telepatinius sugebėjimus, padės dirbti su sapnais ir pagerins dvasinių praktikų kokybę.

Opalas iškelia į paviršių puikybę, ambicijas ir negailestingai demaskuoja visas imitacijas. Jis atskleis saviapgaulę ir gal net jos pasekmes.

Būtina sąlyga, kad bouder opalą, kaip ir kitus opalus, gali nešioti psichiškai sveiki kantrybę ir ištvermę išsiugdę, atsakingi, patys savo gyvenimą kuriantys žmonės.

Opalas visose kultūrose buvo laikomas vienu paslaptingiausių akmenų. Rytuose jis laikytas “vilties inkaru”, slepiančiu savyje visų akmenų atskleidžiamas dorybes. Plinijus teigė, kad jame yra švelni granato ugnis, žinantis ametisto purpuras, ištaiginga smaragdo jūros žaluma, auksinis topazo geltonumas, gilus safyro mėlis ir visos tos splavos žybsi nenusakomai žaisdamos.

Bendroji Opalų tema – ATSKYRIMAS. Veda prie vidinio ir išorinio blogio ir gėrio, tikrumo it netikrumo atskyrimo. Opalai veda į išskirtinį sąžiningumą savo sielai. Atskyrimo dovana – neįkainojama vertybė. Atskirti gebantis žmogus yra laisvas, tikras ir nuoširdus. Jis atsparus manipuliacijoms, nes mato ne tik jas, bet ir tai kam jos naudingos ir kodėl.

Vienas garsiausių mineralų tyrinėtojų M. Gingeris tyrė įvairias opalų rūšis. Anot jo bendrine prasme opalai skatina džiaugsmą žemiškajame gyvenime, įvairiapusiškumą, žadina norą keistis o kartais būti spontanišku. Jie stiprina seksualumą, žaismingumą, optimizmą, retkarčiais net lengvabūdiškumą. Skatina poetus ir menininkus. Stiprina norą gyventi ir bendrą sveikatos būklę.

Opalai padeda pažinti savo esmę be jokių pagražinimų, vadinasi, silpnybes ir dorybes. Išryškina tas savybes, kurių nešiojantis žmogus turi daugiau: gerajam – jo gerumą, o blogajam – jo blogumą su visomis pasekmėmis.

Visi opalai skatina įvairiapusiškumą, intuiciją, optimizmą, žaismingumą, kūrybingumą, psichologinį paslankumą, spontaniškumą. Padeda rasti prasmę isbandymuose. Gali sužadinti mistinius sugebėjimus, sukelti vizijas, sapnus.