Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Melsvojo nėriniuoto agato apyrankė (AA) briaunuota, 10 mm

45,0049,00

, , , ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 10 mm
Akmens kilmės šalis Malavis

Dar vadinamas Melsvuoju nėriniuotu agatu. “Komunikacijos centro balzamas”

Senovėje jis buvo laikomas oratorių akmeniu. Tibetiečiai jį nešiojo, kad apsisaugotų nuo silpnumo, nepasitenkinimo ir depresijų. Iš jo plačiai buvo gaminamos kamėjos.
Melsvas chalcedonas padeda ne tik klausytis ir suprasti, bet ir suprantamai, aiškiai ir įtikinamai kalbėti. Tai diplomatų ir tų, kuriems tenka daug kalbėti, akmuo.

Jis mineralų pasaulyje pradeda bendravimo temą. Šią temą jis plėtoja išlaisvindamas komunikacijos centrą nuo emociniame centre užsimezgusių problemų padarinių. Kaip tai vyksta?
Emociniame centre (čakroje) kyla problemų, sukeliamų nevaldomų neigiamų užspaustų arba tiesiogiai reiškiamų emocijų, kurios realizuojasi per komunikacijos centrą (čakrą) mintimis ir žodžiais santykiuose bei žmogaus elgesyje. Melavasis chalcedonas šį procesą sušvelnina, ramina. Jis skatina savaiminį supratimą visko kas vyksta.

Poveikis emocijoms ir psichikai:
Ramina emocines audras ir net lengvesnes psichikos problemas, susijusias su kitų žmonių baime (ypač būti nesuprastam ar netinkamai išreikšti mintį; toks savęs užspaudimas kai kam tampa įpročiu, sukeliančiu ne tik bendravimo problemų, bet ir mikčiojimą ar kitas V čakros ligas) ar pokyčių, stresų ir rizikos vengimu. Stresą šalinantis akmuo.

Protui:
Rami koncentracija protui, ištraukiant iš emocijų ir minčių chaoso tai, kas svarbu dabar; greitas ir aiškus sužinotų dalykų naudojimas; veikiančio stebėtojo pozicija kalbant apie tai, kas reikalinga.
Puikiai tinka besimokantiesiems.

Dvasiai:
Ramus santykio į save ir kitus keitimasis, vidinė ir išorinė taika, draugiškumas ir džiaugsmas santykiuose, kitų supratimas, harmoningas optimizmas, kalbėjimo menas, kūrybingumas, diplomatija, nesunkus atsivėrimas naujoms idėjoms…

Chalcedonas priklauso kvarco grupės kristalams (mikrokristalinis kvarcas).

Puikiai tinka derinti su rožiniu kvarcu, kalnų krištolu, dūminiu kvarcu, ametistu, rutilo kvarcu.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė