Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Akcija!

Melsvojo kalcito rutulys, 8,3 cm

Akcija!

Original price was: €86,00.Current price is: €78,00.

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Diametras 8,3 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Meksika
Svoris 822 gr.
Aprašymas:

Kalcitai skatina VYSTYMĄSI. Jų funkcija, priklausomai nuo spalvos, susijusi su fiziniu mentaliniu ir dvasiniu vystymusi.

Melsvasis kalcitas – padeda atskleisti mentalinį potencialą ir jį sąmoningai naudoti. Mentalinių programų išlaisvinimas: siekiant išsilaisvinti iš mentalinių prisirišimų, svetimos įtakos, lyderio ar sektos. Tinka renkantis specialybę arba darbą, ramina kategoriškumą, įstrigimus savo tiesioje.

Kalcitai – tai menas būti. Padeda kartu sujungti dvasią ir materiją.
Puikus mineralas meditacijoms, ypač optinis. Padeda atverti aukštesnius sąmonės lygmenis, skatina vidinę taiką. Padeda pažinti savo vidinį potencialą, skatina kūrybą, saviraišką.

Kalcitai – tai prasmingos savirealizacijos mineralai. Kad ji veiktų būtina paprasta sąlyga, siela turi pabusti arba bent jau pradėti busti. Bundanti siela savaime turi atlikti esminį pasirinkimą (vertybinis pasitinkimas), be kurio jokia evoliucija būnant fiziniame kūne nevyksta. Kuo sąmoningesnis žmogus, tuo geriau jis supranta jo didžiulę reikšmę. Kuo jis nesąmoningesnis tuo sunkiau jam spręsti net buitinius klausimus, tuo mieliau jis perduoda savo mokymosi galimybes, t.y. pasirinkimus, kitiems.

Jie stiprina Minties jėgą (Gurudasas).
Ramina įsikalbėtas arba įkalbėtas programas ar fiksacijas ir su tuo susijusius prisirišimus. Suteikia paslankumo, supratingumo santykiuose su kitais, vertinant ir ką nors teigiant.
Padeda ramiai peržvelgti gyvenimo dramas, suvokti koks nesvarbus pats konfliktas ir koks svarbus sprendimas (J. A. Dow).

Geriausia derinti su visų spalvų kalcitais.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Medinis rutulio, kiaušinio stovelis, ~26 mm

5,50

Granato kiaušinis, 85 gr.

13,00

-18%

Rodonito rutulys, 42 gr.

Original price was: €8,00.Current price is: €6,56.

Selenito rutulys, 320-410 gr.

15,00