Malachito su rodochrozitu apyrankė, 8 mm

39,00

Malachito su rodochrozitu derinys: meilės reikalams, tobulos harmonijos pajautai.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,
Prekės informacija
Karoliukų diametras 8 mm

Malachito energija – tai pavasario energija. Pavasarį iš žiemos miego bunda gamta, žemė, galinga ir švelni jėga kelia visa, kas gyva. Sprogsta pumpurai, prasikala žolė, lyja šiltas lietus. Taip ir malachito kristalų energija veikia žmogaus organizmą.

Malachito tema – ŽEMIŠKOJI MEILĖ. Jo funkcija – atskleisti meilės galias žemiškajame plane.

Vadinasi, pirmiausia, kaip ir kiti asmenys dirbantys su galiomis, malachitas, priverčia pamatyti savo vidinę energiją: ne tik kuriančią, bet ir griaunančią dalį. Žmogus privalo pasirinkti, ar gyvenime sieks supratimo ar liks nesuprantantis. Esantis nesupratime visų problemų priežastis mato kituose, bet ne savyje. Tokiam malachitas, deja gali ištraukti iš vidaus tai, ko jis nenorės matyti, o gal net pritraukti įvykius, taigi vargu ar jis jam bus reikalingas. Siekiantis supratimo žmogus žino, kad traukiame tai, ko iš tiesų esame verti, todėl nekaltina kitut dėl savo nesėkmių ar nelaimių ir bando keistis pats. Tokiam malachitas bus puikus pagalbininkas, o vėliau – vedlys ir draugas.

Meilė – galingiausia jėga. Joks pyktis, neapykanta ar žiaurumas savo jėga neprilygs meilės jegai. Todėl tas, kuris pažino meilę ir ja tapo, yra neįveikiamas, jam nieko saugotis nereikia, nes meilė pabudina jame tikrąją Idejai ir Dvasią. Be jos Idėja lieka tik programa, o dvasia negali išskleisti savo sparnų. Malachitas padeda tą Meilę realizuoti žemėje.

Dvasioje jis skatina dievo pojūtį, lengvesnį ženklų pastebėjimą, altruizmą, vidinį teisingumą, saviraišką, kūrybingumą. Suteikia tolerancijos ir lojalumo santykiuose, platesnį grožio, estetikos supratimą. Gilina gamtos didybės ir grožio pajautimą.

Protui: gilesnė potyrių ir situacijų analizė, sugebėjimas paleisti blogas ar pasenusias fiksacijas bei požiūrius. Skatina pastabumą, greitus sprendimus.

Emocijoms ir psichikai: trumpam ištraukia užspaustas emocijas ir troškimus į paviršių, vėliau ateina palengvėjimas. Ramina baikštumą ir psichikos ligas. Padeda įsijausti į kitą. Tinka gydyti seksualines problemas susijusias su prasta praeities patirtimi. Ramina baimę būti savimi, baimę prarasti, baimę atsiverti meilei ir švelnumui. Skatina savęs priėmimą, atsipalaidavimą, švelnumą.

Rodochrozito tema – MEILĖ. Jo funkcija – atverti dvasinę širdį meilės energijos priėmimui.

Skatina gyvybingumą, entuziazmą, idėjas, pakelia nuotaiką, suteikia lengvumo ir palengvina darbą, nes dirbama su džiaugsmu.
Kūne sužadina apytaką, inkstus, ramina migreną (dedamas prie medulos), kraujo indų elastingumą.

Nenešioti, esant aukštam kraujospūdžiui, nes skatina kraujospūdį. Bet puikiai tinka kai to reikia, skatinti kraujotakai ar esant silpnumui.
Jis dar vadinamas dopingo akmeniu, nes padeda kai esame išsekę. Aktyvina ir stimuliuoja, padeda įveikti išsekimą per trumpą laiką, todėl jo nereikėtų nešioti labai ilgą laiką, nes gali būti išnaudoti jėgų rezervai, ko pasekoje atsiras dar didesnis jėgų trūkumas (M. Gienger).
Valo kraują, tinka valyti kepenims ir sergant vėžiu (K. Raphaell).

Puikiai dirba poroje su malachitu. Padeda atsiverti, suvokti, jog išmokti mylėti – būtina, kad būti laimingu pačiam.

Parengta naudojantis:
„Raktas į akmenų karalystę“ A. Ilgevičienė;