Libijos dykumos stiklo pakabukas (gelsvasis tektitas), 5,8 gr.

60,00

Neturime

, ,
Prekės informacija
Išmatavimai 24,3x17,7x7,3 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Akmens kilmės šalis Libija
Metalas Sidabras 925
Svoris 5,8 gr.

Gelsvasis tektitas turi savybę traukti pelną, suteikia žinių pagrindus, padedageriau atlikti pareigas ir sėkmingai įveikti užduotis, skatina nelauktą pažangą, stabilumą ir stiprina lyderio savynes. Gerina grupinį darbą. Harmonizuoja energinius centrus ir nervų sistemą. Gali būti naudojamas gydant auglius, stiprina raumenis ir imuninę sistemą, pagreitina maisto medžiagų asimiliaciją (Melody).

Libijos dykumos stiklo funkcija – Kosminės sąmonės integravimas į žemiškąją būtį.

Tai visų tektitų aukščiausioji nata. Jis skirtas tiems, kas jau pramoko citrino (savirealizacijos) ir geltonojo topazo (psichologinio-dvasinio potencialo suvokimas ir atskleidimas) pamokų. To nepadariusieji nesugebės suprasti gelsvojo tektito sąmonės erdvės, todėl jis lik nebylus.
Buitiniu lygmeniu gali pritraukti tai, ko reikia jo nešiotojo savirealizacijai, tačiau išskirtinai egoistiniams tikslams lieka abejingas. Kuo aukštesnių tikslų, nukreiptų į visuomeninius, o ne į asmeninius dalykus, žmogus siekia, tuo daugiau paramos jis gali sulaukti iš šio tektito.

Jis turi žemei pritaikytos meteorito jėgos, suteikiančios nešiotojui tikrumo, vidinio tvirtumo, minties aiškumo, dar labiau skatinančios siekių švarumą ir motyvų grynumą. Sustiprina dvasios vedlio dalyvavimo gyvenime pajautimą per situacijasir įvykius, skatinančius naują savęs ir savo vietos žemiškajame gyvenime suvokimą.
Šiuo kontekstu Libijos dykumos stiklas – Paskirties išgryninimo ir jos realizavimo akmuo. Tokį tektitą nešiojantis dvasios siekėjas lyg savaime imasi savo darbų ir perduoda per juos spinduliuojantį Kūrėjo džiaugsmą ir grynąją harmoniją, kurią vis giliau ir pats pradeda jausti.

Parengta naudojantis knyga:
„Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą IV t.” A. Ilgevičienė