Lemūrijos kalnų krištolo „pirštukas“ pakabukas, 13,2 gr.

14,00

Prieinamumas: Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Ilgis 4,3 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija

Tai ilgesni kūgio formos kristalai su labai mažyte prizmės formos viršūne. Nedidelių jų galima rasti mineralų parduotuvėse gana nesunkiai, bet didesni, ypatingieji, labai reti.

J. A. Dow tvirtina, kad šiais kristalais iš energetinių kūnų galima išpjauti minties formą, tačiau tai nedaroma, kol žmogus dar nėra pasiruošęs atsisveikinti su ta forma, nes: nekeiččiant mąstymo, išpjauta forma sugrįš; nesusivokęs žmogus praras galimybę atažinti jos programą ir keistis.
K. Raphaell siūlo šį kristalą naudoti norimam apsauginiam laukui sukurti. Apsaugai nuo neigiamos įtakos ir kt.
M. Gienger teigia, kad šie kristalai sustiprina dvasinį ketinimą, kurį norite įgyvendinti, nors esama didelio pasipriešinimo. Jie sutelkia energiją į vieną tašką, mobilizuoja energijos rezervus, apsaugo nuo bet kokių manipuliacijų, skatina peilio aštrumo protą ir kristalinę logiką, sustiprina į tikslą siunčiamą minties jėgą. Todėl nenustebkite, kad norai gali pildytis.

Fiziniu lygmeniu stimuliuoja, stiprina nervus, sužadina energijos tekėjimą meridianais ir suaktyvina visus organus. Padeda nuo nugaros ir sąnarių skausmų.
Stiprina dvasinį susitelkimą stebint arba dedant kristalą ant kaktos. Išlaisviną blokadas meridianuose, sąnariuose.

Šiuos lazerinių kristalų paskirtį žinojo Lemūrijos civilizacijos žyniai. Jie taikė juos ypatingoms psichinėms, mentalinėms ir net fizinėms operacijoms, bei ryšiui su kitomis civilizacijomis palaikyti, taip pat šalies saugumui užtikrinti. Tie kristalai buvo laikomi šventaisiais kristalais – ginklais.

Viengalis kalnų krištolo kristalas – tai dažnai gamtoje sutinkami vieni iš kristalų. Jis turi įprastą šešiabriaunę viršūnę ir šaknį. Bendra viengalių kristalų funkcija – pritrauktos šviesos energijos srauto nukreipimas.
Nukreipimas vyksta per viršūnę, todėl kristalo energija teka į tą objektą arba subjektą į kurį pasukta viršūnė.
Juos gerai naudoti tiek aplinkai pakrauti šviesos energija, tiek meditacijoms, maldoms sustiprinti, specialioms praktikoms ir pan.
Visi kristalai, ypač didesni, visados saviti ir išskirtiniai, nes dviejų vienodų nebūna.
Kristalai puikiai tinka naudojant namų interjere. Kalnų krištolas apvalo aplinkos erdvę nuo įtampų, neigiamų minčių, pritraukia į ją šviesą (gaivią energiją). Jis pritraukia tiek, kiek žmogus, kuris yra toje aplinkoje, sugeba jos “įgerti”. Puikiai tinka darbo kamabaryje ar svetainėje.

Kalnų krištolas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kuris gali pagelbėti beveik kiekvienoje situacijoje. Manoma, kad jis ne tik stimuliuoja imuninę ir kraujotakos sistemas, bet ir padidina energingumą, kūnui suteikia taip reikiamą balansą.

Kristalai gali būti dedami tose kambario vietose, kur jaučiama negatyvi energija (nesinori būti): pvz.: kambario centre, kad jos gaivi energija užpildytų patalpą, arba tiesiog ten, kur norite.
Drūzos labai energingai išspinduliuoja energiją ir taip keičia aplinkos mikroklimatą. Energija teka iš pagrindo į viršūnėles, kurios ją nukreipia savomis kryptimis. 20 kv. Metrų kambariui reikėtų apie 500 gr. Drūzos arba kelias mažesnes vertėtų išskirstyti po kambarį. Tam puikiai tinka visi kvarcai.

Ant drūzos galima dėti „pakrauti“ kitus mineralus ir jų gaminius, ypač tuos, kurių nepatartina dažnai prausti vandeniu.

Tai vienas stipriausių negatyvią energiją aplinkoje ir žmoguje valančių akmenų. Jis padeda atverti naujus sąmonės lygmenis. Viena iš funkcijų – pritraukti ir išspinduliuoti pozityvią energiją. Jis harmonizuoja visus energetinius centrus, išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, skaidrina mintis bei suteikia aiškumo, stiprina intuiciją, suteikia tvirtumo. Tai galingas skaidrios energijos šaltinis, kuris skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padeda geriau pažinti save, pamatyti pozityviuosius net labai sudėtingų situacijų aspektus.
Pagrindinė tema – SĄMONĖ. Funkcija – pritraukti ir išspinduliuoti šviesą. Vadinasi, jis pritraukia į jį nešiojančiojo subtiliąsias sistemas tiek šviesos, kiek žmogus gali jos priimti. Todėl poveikis priklauso nuo jo apsivalymo lygmens. Kuo platesnės sąmonės žmogus su juo dirba, tuo daugiau jam atsiveria.
Kalnų krištolas padeda susikoncentruoti, susikaupti, racionaliai apmąstyti bet kurią informaciją. Jis suteikia aiškumą mintyse, neleidžia nuslysti į purvą, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą, išraiškingumą ir apsaugą. Kalnų krištolas saugo nuo blogų įtakų (įtrūksta), magijos, kelionėse, suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Jį nešiojantis žmogus tampa jautresniu aplinkiniams. Jis gerina miegą: tam tikslui kalnų krištolas dedamas prie lovos arba po pagalve (pabusite švaria galva, pailsėję).
Senovės romėnai tikėjo, jog kalnų krištolas randamas dievų buveinėje, nes suteikia išmintį, drąsą ir ištikimybę meilėje. Indėnai naujagimių apsaugai dėdavo jį į lopšius. Iki XVII a. daugelis tautų manė, jog kalnų krištolas – tai suakmenėjęs ledas.
Kalnų krištolo drūzos itin tinka asmeninam altoriui. Patalpoms kalnų krištolo drūzos taikomos pakrauti arba šviesai įleisti. Taigi jos tampa šviesos salelėmis ten kur padėtos. Todėl verta pasidėti ten, kur daugiau praleidžiate laiko, mąstote, medituojate ar meldžiatės.
Dirbant sveika daryti pertraukėles, per kurias žiūrima į kalnų krištolą, tokiu būdu greitai pajusite kitokią savo darbų kokybę.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;
Knyga „Akmenų knyga“ IV t. A. Ilgevičienė