Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Lemūrijos kalnų krištolas „lazeris” pakabukas, 9,8 gr.

27,00

Itin skaidrus

Neturime

, , ,
Prekės informacija
Išmatavimai Ilgis 6,4 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Klasė AA

Tai ilgesni kūgio formos kristalai su labai mažyte prizmės formos viršūne. Nedidelių jų galima rasti mineralų parduotuvėse gana nesunkiai, bet didesni, ypatingieji, labai reti.

J. A. Dow tvirtina, kad šiais kristalais iš energetinių kūnų galima išpjauti minties formą, tačiau tai nedaroma, kol žmogus dar nėra pasiruošęs atsisveikinti su ta forma, nes: nekeiččiant mąstymo, išpjauta forma sugrįš; nesusivokęs žmogus praras galimybę atažinti jos programą ir keistis.
K. Raphaell siūlo šį kristalą naudoti norimam apsauginiam laukui sukurti. Apsaugai nuo neigiamos įtakos ir kt.
M. Gienger teigia, kad šie kristalai sustiprina dvasinį ketinimą, kurį norite įgyvendinti, nors esama didelio pasipriešinimo. Jie sutelkia energiją į vieną tašką, mobilizuoja energijos rezervus, apsaugo nuo bet kokių manipuliacijų, skatina peilio aštrumo protą ir kristalinę logiką, sustiprina į tikslą siunčiamą minties jėgą. Todėl nenustebkite, kad norai gali pildytis.

Fiziniu lygmeniu stimuliuoja, stiprina nervus, sužadina energijos tekėjimą meridianais ir suaktyvina visus organus. Padeda nuo nugaros ir sąnarių skausmų.
Stiprina dvasinį susitelkimą stebint arba dedant kristalą ant kaktos. Išlaisviną blokadas meridianuose, sąnariuose.

Šiuos lazerinių kristalų paskirtį žinojo Lemūrijos civilizacijos žyniai. Jie taikė juos ypatingoms psichinėms, mentalinėms ir net fizinėms operacijoms, bei ryšiui su kitomis civilizacijomis palaikyti, taip pat šalies saugumui užtikrinti. Tie kristalai buvo laikomi šventaisiais kristalais – ginklais.

Plačiau skaitykite:
“Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą IV t.”, A. Ilgevičienė
Viengalis kalnų krištolo kristalas – tai dažnai gamtoje sutinkami vieni iš kristalų. Jis turi įprastą šešiabriaunę viršūnę ir šaknį. Bendra viengalių kristalų funkcija – pritrauktos šviesos energijos srauto nukreipimas.
Nukreipimas vyksta per viršūnę, todėl kristalo energija teka į tą objektą arba subjektą į kurį pasukta viršūnė.
Juos gerai naudoti tiek aplinkai pakrauti šviesos energija, tiek meditacijoms, maldoms sustiprinti, specialioms praktikoms ir pan.
Visi kristalai, ypač didesni, visados saviti ir išskirtiniai, nes dviejų vienodų nebūna.
Kristalai puikiai tinka naudojant namų interjere. Kalnų krištolas apvalo aplinkos erdvę nuo įtampų, neigiamų minčių, pritraukia į ją šviesą (gaivią energiją). Jis pritraukia tiek, kiek žmogus, kuris yra toje aplinkoje, sugeba jos “įgerti”. Puikiai tinka darbo kamabaryje ar svetainėje.

Kalnų krištolas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kuris gali pagelbėti beveik kiekvienoje situacijoje. Manoma, kad jis ne tik stimuliuoja imuninę ir kraujotakos sistemas, bet ir padidina energingumą, kūnui suteikia taip reikiamą balansą.