Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Kambaba jaspis, 239 gr.

18,00

Prieinamumas: Liko 1

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Pietu Afrika
Svoris 239 gr.

Tai yra vienas iš egzotiškesnių, retai sutinkamos struktūros jaspių, kuris randamas Madagaskare ir Pietų Afrikoje. Jo gelmėse galima įžvelgti mūsų planetos gyvenimo ištakas ir paliesti pirmykštes formas, kurios puoselėjo mūsų atmosferą ir paspartino visų gyvų dalykų kūrimą. Nuosėdinis akmuo Kambaba jaspis yra sudarytas iš mikrokristalinio kvarco, susipynusio su stromatolitais ir senomis suakmenėjusiomis kolonijomis, kurias sukūrė cianobakterijos (mėlynai žali dumbliai) ir kiti pirmykščiai mikroorganizmai. Šie stromatolitai datuojami daugiau nei trys milijonai metų amžiaus ir yra seniausios žinomos fosilijos, turinčios ankstyviausius gyvenimo aprašymus žemėje.

Padeda atverti širdį ir puoselėti širdies energiją. Susitvarkyti su emocinėmis baimėmis ir nuoskaudomis.
Skatina emocinį stabilumą ir tvirtumą; Padeda atrasti savus talentus ir juos puoselėti.

Jaspis tai kvarcų (chalcedonų) grupės mineralas su tam tikromis priemaišomis, būdingomis tam tikrai vietovei.

Šis akmuo ypatingas tuo, kad suteikia energijos ir subalansuoja emocijas. Nepriklausomai nuo spalvos jaspis turi įžeminantį efektą – sulaiko žmogų nuo skrajojimo padebesiais. Jaspis skatina gerą nuotaiką. Padeda nustumti užmarštin viską, kas žeidžia širdį ir sielą. Tai puikus gydymo akmuo nes jis sustiprina ir subalansuoja aurą.

Pagrindinė Jaspių tema – ŽEMIŠKOJI JĖGA, pakrovimas žemiškąją jėga ir tvirtybe.

Labai naudingi tiems kas užmiršta gamtą ir koks yra svarbus žmogui ryšys su ja. Jaspis gali būti naudingas kiekvienam kas pavargo, nes pamiršo tikrumą, natūralumą, gamtą iškeitė visa tai į kaukes ir sintetinius žaislus.

Jaspiai yra įvairiaspalviai. Tai žemiškos spalvos, ryškios ir aiškios. Kiekviena spalva turi savo poveikio kryptį, todėl spalvoti jaspiai savaime veikia platesniu diapazonu nei vienspalviai.

Jaspių poveikio kryptys pagal spalvą:
Raudoni – tai valia veikti, ryžtas sprendžiant ir veikiant;
Rudi – emocijų išlyginimas;
Geltoni – realizacija ir stabilumas;
Rausvi – tikrasis grožio ir meilės supratimo perkėlimas į darbus;
Žali – gydymas per gamtą suaktyvinant vidinę gydomąją galią;
Margi – sveikata ir atsparumas, kūrybingumas ir džiaugsmingumas.

Jaspis gali puikiai pasitarnauti dažnai sergantiems, aplinkos poveikiams neatspariems ar tiesiog daug bendraujantiems žmonėms. Galima praktika: kartą per savaitę apie 30 minučių pagulėti jaspių rate.

Jaspiai pamaitina gamtos energija, nes patys yra fizinis gamtos energijos įsikūnijimas.

Padeda siekti ir pasiekti tikslus, skatina pasiruošimą priimti konfliktus. Padeda vykdyti net nemalonias užduotis, skatina idėjų įgyvendinimą (M. Giengeris).

Poveikis fiziniam kūnui:
Raudonas jaspis sužadina kraujotaką ir energijos tekėjimą. Geltonas stiprina imuninę sistemą. Žalias valo organizmą ir stabdo uždegimus, puikiai tinka masažams ir skatina audinių regeneraciją.
Jaspiai padeda nuo lyties organų, virškinamojo trakto ir žarnyno ligų (nešiojamas prie odos) (M.Giengeris).

Padeda suprasti priežastis, susijusias su netvarka, esančia išorėje. Laisvina iš baimių, širdgėlos, padeda sužadinti viltį ir tikėjimą. Skatina pozityvius poelgius, teigiamus ir pagrindinius charakterio bruožus.

Jaspiai derinami su kalnų krištolu sustiprina savo poveikį.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė