Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Kalnų krištolo pakabukas „lašelis”, 4,5-6,7 gr.

19,00

Prieinamumas: Liko 2

, , ,
Prekės informacija
Išmatavimai ~30x20
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Metalas Sidabras 925

Vienas garsiausių pasaulio mineralų poveikio tyrėjų M. Giengeris teigia, kad kalnų krištolas skirtas žmonėms, kurie ieško arba jau rado savo vidinį centrą. Jis suteikia aiškumo, atveria suvokimo platumas, skatina atskleisti, išvystyti.

Dvasiniu lygmeniu skatina aiškumą visose srityse, padeda matyti viską tarsi iš aukščiau, nukreipti dėmesį, kai reikia, į vidų, o kai reikia į išorę. Sužadina galimybę išgirsti savo vidinį balsą, atskleisti savo atsineštą potencialą, sugebėjimus ir talentus, taip pat poreikį ieškoti savojo kelio.

Tai vienas stipriausių negatyvią energiją aplinkoje ir žmoguje valančių akmenų. Jis padeda atverti naujus sąmonės lygmenis. Viena iš funkcijų – pritraukti ir išspinduliuoti pozityvią energiją.

Jis harmonizuoja visus energetinius centrus, padeda išgryninti ir apvalyti mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, skaidrina mintis bei suteikia aiškumo, stiprina intuiciją, suteikia tvirtumo. Tai galingas, bet tuo pačiu ir švelnus skaidrios energijos šaltinis, kuris skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padeda geriau pažinti save, pamatyti pozityviuosius net labai sudėtingų situacijų aspektus.

Pagrindinė tema – SĄMONĖS ŠVIESA. Funkcija – pritraukti ir išspinduliuoti sąmonės šviesą.

Vadinasi, jis pritraukia į jį nešiojančiojo subtiliąsias sistemas tiek šviesos, kiek žmogus gali jos priimti. Todėl poveikis priklauso nuo jo apsivalymo lygmens. Kuo platesnės sąmonės žmogus su juo dirba, tuo daugiau jam atsiveria.

Kalnų krištolas padeda susikoncentruoti, susikaupti, racionaliai apmąstyti bet kurią informaciją. Kalnų krištolas saugo nuo blogų įtakų (įtrūksta), magijos, kelionėse suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Jį nešiojantis žmogus tampa jautresniu aplinkiniams. Jis gerina miegą: tam tikslui kalnų krištolas dedamas prie lovos arba po pagalve.

Kalnų krištolas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kuris gali pagelbėti beveik kiekvienoje situacijoje. Manoma, kad jis ne tik stimuliuoja imuninę ir kraujotakos sistemas, bet ir padidina energingumą.

Senovės romėnai tikėjo, jog kalnų krištolas randamas dievų buveinėje, nes suteikia išmintį, drąsą ir ištikimybę meilėje. Indėnai naujagimių apsaugai dėdavo jį į lopšius. Iki XVII a. daugelis tautų manė, jog kalnų krištolas – tai suakmenėjęs ledas.

Jį galima nešioti kartu beveik su visais akmenimis.
Šlifuotas gali būti painiojamas su daugeliu bespalvių mineralų. Vietoj jo gali būti pateikiamas sintetinis kalnų krištolas arba tiesiog stiklas.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IVt, A. Ilgevičienė