Kalnų krištolo širdis, 63 gr

20,00

Neturime

Prekės informacija
Išmatavimai 5,5x5 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Svoris 63 gr.

Kalnų krištolas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kuris gali pagelbėti beveik kiekvienoje situacijoje. Manoma, kad jis ne tik stimuliuoja imuninę ir kraujotakos sistemas, bet ir padidina energingumą, kūnui suteikia taip reikiamą balansą.

Tai vienas stipriausių negatyvią energiją aplinkoje ir žmoguje valančių akmenų. Jis padeda atverti naujus sąmonės lygmenis. Viena iš funkcijų – pritraukti ir išspinduliuoti pozityvią energiją. Jis harmonizuoja visus energetinius centrus, išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, skaidrina mintis bei suteikia aiškumo, stiprina intuiciją, suteikia tvirtumo. Tai galingas skaidrios energijos šaltinis, kuris skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padeda geriau pažinti save, pamatyti pozityviuosius net labai sudėtingų situacijų aspektus.
Pagrindinė tema – SĄMONĖ. Funkcija – pritraukti ir išspinduliuoti šviesą. Vadinasi, jis pritraukia į jį nešiojančiojo subtiliąsias sistemas tiek šviesos, kiek žmogus gali jos priimti. Todėl poveikis priklauso nuo jo apsivalymo lygmens. Kuo platesnės sąmonės žmogus su juo dirba, tuo daugiau jam atsiveria.
Kalnų krištolas padeda susikoncentruoti, susikaupti, racionaliai apmąstyti bet kurią informaciją. Jis suteikia aiškumą mintyse, neleidžia nuslysti į purvą, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą, išraiškingumą ir apsaugą. Kalnų krištolas saugo nuo blogų įtakų (įtrūksta), magijos, kelionėse, suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Jį nešiojantis žmogus tampa jautresniu aplinkiniams. Jis gerina miegą: tam tikslui kalnų krištolas dedamas prie lovos arba po pagalve (pabusite švaria galva, pailsėję).
Senovės romėnai tikėjo, jog kalnų krištolas randamas dievų buveinėje, nes suteikia išmintį, drąsą ir ištikimybę meilėje. Indėnai naujagimių apsaugai dėdavo jį į lopšius. Iki XVII a. daugelis tautų manė, jog kalnų krištolas – tai suakmenėjęs ledas.
Kalnų krištolo drūzos itin tinka asmeninam altoriui. Patalpoms kalnų krištolo drūzos taikomos pakrauti arba šviesai įleisti. Taigi jos tampa šviesos salelėmis ten kur padėtos. Todėl verta pasidėti ten, kur daugiau praleidžiate laiko, mąstote, medituojate ar meldžiatės.
Dirbant sveika daryti pertraukėles, per kurias žiūrima į kalnų krištolą, tokiu būdu greitai pajusite kitokią savo darbų kokybę.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;
Knyga „Akmenų knyga“ IV t. A. Ilgevičienė