Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Juodasis Turmalinas, 3,2-7,5 gr.

1,50

Nešlifuoti gabalėliai.

Liko 22

Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Svoris 3,2-7,5 gr./vnt.
Klasė Nešlifuotas
Aprašymas:

Šerlas tai juodas turmalinas – vienas iš idealiausių įžeminančių akmenų, kuris gali būti dedamas prie padų (jei žmogus skraido padebesiais), tarp kelių (jei yra stiprūs prisirišimai), prie pirmos čakros. Sunkiais atvejais žmogui galima dėti pora mažų šerlo gabalėlių į batus.

Visų turmalinų tema – MEILĖ, jų funkcija šioje temoje – perteikti kosminį meilės įstatymą visu spektru. Turmalinų įvairovė šį spektrą atskleidžia idealiausiai.

Mineralų terapijoje šerlas idealiai pirmą čakrą įžeminantis akmuo, tinka visiems vyriškiems meridianams. Taikomas stuburo problemoms gydyti, taip pat vidinio stabilumo stokai malšinti.

Šerlas padeda sutvarkyti pažeistą materijos ir dvasios pusiausvyrą. Padeda išskirtiniais atvejais kai materija laikoma blogiu arba tiesiog žmogus skrajoja padebesiais. Ugdo kantrybę, ištvermę, discipliną bei vidinę ašį, padeda pripažinti ir analizuoti savo klaidas. Ugdo stebėtojo poziciją kartu su stiprybe.

Protui suteikia aiškumą mintims, koncentraciją, pozicijos tvirtumą, savikontrolę ir savidiscipliną. Skatina logiką, intelektinius gebėjimus ir kūrybingą praktiškumą.

Emocijoms ir psichikai: ramina įtampą ir emocingas ydų apraiškas: pyktį, kerštą, neapykanta, pavydą. Šernas naudingas esant psichikos problemoms ar klajojant po emocijas. Padeda stabilizuoti emocijas. Tinka gydyti nuo baimių būti nesuprastam, paniekintam, nežiūrėtam ar prakeiktam.

Šerlo lazdelė klijuojama išilgai stuburo, jei jį skauda, kraujo tekėjimo kryptimi, esant išnirimui, sausgyslės patempimui ir panašiai. Tai vienas iš keliautojo vaistinėlės akmenų.

Šerlas suteikia labai efektyvią apsaugą nuo bet kokio pobūdžio neigiamos išorės energijos, nuo aplinkos, nužiūrėjimo iki techninių priemonių ir aparatūros spinduliavimo. Neutralizuoja visą neigiamą energiją atsiradusią auroje ar aplinkoje dėl pykčio ar baimių, tuo ypač padedamas stresinėse situacijose. Ramina hiperaktyvius vaikus.

Turmalinas buvo naudojamas šamaninių ritualų metu Afrikos, Amerikos čiabuvių ir Aborigenų gentyse. Ritualų metu gautą informaciją indėnai naudojo kasdieniniame gyvenime.
Turmalinas akmuo, kuris išlaisvina užblokuotą energiją, stimuliuoja abu smegenų pusrutulius, gydo fizinį ir dvasinį kūną, padeda giliau žvelgti į būties slėpinius. Stiprina bendradarbiavimą, kūrybingumą ir tikėjimą tiek vidiniu, tiek išoriniu pasauliu. Sužadina įkvėpimą ir mažina baimes.

Turmalinai turi idealią trigoninę singoniją, kuri kartais matoma net plika akimi. Turmalinai idealiai valo aurą ir aplinką, į kurią patenka jų nešiotojas, tiesiog nepavargdami spinduliuoja savo energiją į išorę.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Juodasis Turmalinas (šerlas), 184 gr.

27,00

Juodasis Turmalinas (šerlas), 425 gr.

39,00

-13%

Mėnulio akmuo, L-XL dydis

Original price was: €4,00.Current price is: €3,48.

Kuncito kristalas, M dydis (7-12 gr.)

6,00