Juodasis tektitas, 11,7 gr.

9,00

Neturime

Prekės informacija
Išmatavimai 47x14 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Svoris 11,7 gr.

Tai nuo meteorito smūgio į žemę susidaręs produktas. Meteoritams (kosminiams kūnams) skriejant į žemę apie 20-70 km per sekundę greičiu, didesnieji jų išmuša kraterį. Naujai susidariusio kraterio uolienos nuo karščio ir spaudimo pradeda lydytis. Taip susidaro produktas, kuris vadinamas tektitu.

Juodųjų tektitų poveikio kryptis – padėti pažinti atsineštą energijos potencialą ir nukreipti jį sielai svarbiausia kryptimi.

Meteoritas yra tektitų kūrėjas, todėl šie įgeria savojo meteorito atnešto kosminio įstatymo tembrą, kartu įlieja į jį ir vietos energiją. Taip juose susilieja žemė ir kosmosas. Bendroji tektitų funkcija – dvasinės energijos integravimas į žemiškąją erdvę.

Juodieji tektitai pirmiausia atveria, o vėliau padeda transformuoti apatinių čakrų, kuriose glūdi aktyvios ir pasyvios kariminės programos ir sunkiausi mąstymo modeliai, turinį. Tai panašu kaip visų juodųjų akmenų veikimo kryptis.

Tektitai ramina baimę suklysti ar tiesiog pasielgti neteisingai, nes būtent ta baimė supančioja neapsisprendusiuosius, paverčia juos “sugedusia plokštele”. Tektitai padeda išsilaisvinti iš prisiimto ar kitų žmonių įdiegto vaidmens.

Jie skatina vidinę alchemiją suvokimo procesuose – savo negatyvą paversti pozityvu, emocines ir mentalines šiukšles paversti sąmoningumu. Kol žmogui patiks būti savo ydų marionete, jis neišvengiamai bus valdomas kitų, nes juo lengva manipuliuoti per jo ydas ir prisirišimus. Pasidavus patogiai inercijai, paprasčiau neatsakingai tarti: “toks mano likimas”, negu ieškoti priežasčių, kodėl jis toks, ir susimąstyti, ką reikėtų daryti, kad jis pasikeistų. Tektitai skatina pabusti iš dvasios letargo, perduoda iš meteorito gautą ugnies impulsą. Ši alchemija vyksta pirmosiose trijose čakrose, vadinasi kūniškų instinktų, emocijų ir racionalaus proto lygmeniu.

Juodasis tektitas tinka, bet kokios krypties ieškotojui, siekiančiam pradžioje susitvarkyti pirmųjų trijų čakrų turinį, kuriame slypi šaknys problemų, susijusių su neteisingu savo valios panaudojimu arba kitų valios poveikiu, taip pat visais sunkiausiais emociniais prisirišimais ir mentalinėmis programomis. Visa tai apvalius duodamose gyvenimo situacijose, ištaisius klaidas, pakeitus elgesį, prasta karma ima nykti užleisdama vietą gerai karmai, vadinasi naujam suvokimui ir jo nulemtam gyvenimui.

Juodasis tektitas padeda sukaupti jėgas net po sunkios ligos, nauju žvilgsniu peržvelgti savo gyvenimą iki jos ir apsispręsti dėl naujų žingsnių.

Juodasis tektitas iš pradžių kaip obsidianas, pakels į paviršių sąmonės, o paskui ir pasąmonės klodus. Skirtumas tas, kad obsidianas juos iškelia ir palieka tvarkytis pačiam žmogui, o juodasis tektitas padeda su tuo dirbti, skatina alchemijos procesus.

Rytuose tektitai buvo laikomi galingais talismanais. Polinezijos tautos tikėjo, kad tektitai suteikia gerovę ir vaisingumą.

Derinamas su kalnų krištolu.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV t. A. Ilgevičienė;