Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Hematitas, 142 gr.

19,00

Prieinamumas: Liko 1

,
Prekės informacija
Išmatavimai ~6,2x4,1 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Svoris 142 gr.

Tai puikus mineralas, kuris padeda atskleisti gebėjimus, dėl kurių gerėja fizinė sveikata, proto veikla, atmintis. Jis stiprina originalų mąstymą, tikslumą, techninių mokslų įsisavinimą. Jį galima pavadinti “proto akmeniu”.
Senovėje jis buvo naudojamas kraujui stabdyti ir žaizdoms gydyti. Buvo laikomas apsauginiu karių akmeniu.

Hematito tema – JĖGA. Jo funkcija – iškelti ją į paviršių, kad būtų pritaikyta.

Hematitas skatina stiprią vidinę transformaciją, naudingas ilgesnio ėjimo į save metu. (K. Raphaell); vidinę energijos koncentraciją, kartu atveriant jos harmoningumą. Skatina proto koncentraciją, padeda priimti sąmoningus ir ryžtingus sprendimus. Padeda susirūšiuoti mintis, atgaivina prisiminimus, skatina originalias idėjas ir specialiąsias žinias, padeda su matematinėmis užduotimis. Padeda suvokti, kad visi apribojimai yra tik galvoje (Melody). Padeda nuo užmaršumo ir išsiblaškymo (S. Sienko).
Iškelia vidinį negatyvą: pyktį, poreikį kerštauti, pavydą, norą pirmauti bet kokia kaina, išskirtinumą. Suaktyvina psichinę jėgą ir norą būti stipresniu už kitus. Mokant su tuo dirbti – tai reikalinga, tačiau to nepripažįstant šalutiniais veiksniais gali tapti sugriautas gyvenimas.
Hematitas ramina nevisavertiškumo kompleksą (Gurudasas).

Naudingas kūnui: pagyvina kraujotaką, naudingas sergant kraujo ligomis arba praradus daug kraujo, nuo anemijos, tinka nuo mažo kraujospūdžio, sužadina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą (M. Giengeris, K. Raphaell, Gurudasas, Melody).
Valo kraują, gerina kraujo krešėjimą, skatina geležies, proteinų, vitaminų E ir K asimiliaciją, skatina geležies priėmimą plonosiose žarnose, gerina deguonies įsisavinimą. (Gurudasas, M. Giengeris).
Padeda apsisaugoti nuo žemų vibracijų įtakos, neigiamos aplinkos.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė