Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Diumorterito pakabukas, 10-13 gr.

14,00

Prieinamumas: Liko 2

,
Prekės informacija
Išmatavimai Aukštis: ~2,6-2,8 cm; plotis: ~1,9-2 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Rombinė
Svoris 10-13 gr.

Tai vienas iš ateities mineralų, skatinantis suprasti, kad tik protu visko paaiškinti neįmanoma. Labai tinkantis tiems, kas žino, kad kažką gyvenime reikia keisti, bet bijo tai daryti. Taip pat tiems, kurie patys prisigalvoja problemų, ar net serga depresija dėl savęs neigimo ar hiperbolizuotų problemų.

Diumortjerito tema – BENDRAVIMAS. Jo užduotis – padėti suvokti save, kitus ir visą supantį pasaulį kaip vienos bendrosios sąmonės produktą.
Tai švelniai atsiveriantis akmuo, kuris ramina kategoriškumą ir padeda praverti naujus suvokimo sluoksnius. Tai bendravimo tema plačiąja prasme: su savimi, kitais žmonėmis, kitomis gyvybės formos karalystėmis.

Jis dar vadinamas kantrybės akmeniu, padedančiu sudėtingose situacijose rasti tinkamus sprendimus, spręsti problemas, lengviau nugalėti sunkumus.
Skatina pozityvų požiūrį į gyvenimą, pasitikėjimą, priėmimą to kas vyksta, valią. Ramina jaudulį, padeda nugalėti finansinius rūpesčius. Ramina kategoriškumą, racionalumą ir skatina būti žaismingesniu, lengvesniu.

Puikiai tinka tiems, kurie per savo proto inicijuotas abejones vis negali rasti savo vietos gyvenime ir kelio (derinti su kalnų krištolo pakabučiu “piršteliu”).

Puikiai dera su kalnų krištolu (dvasiniams reikalams), ametistu (tikėjimo problemas, abejones spręsti. Apsauga nuo svetimų mentalinių programų ar net priverstinės hipnozės), rožiniu kvarcu (“protinguoliams”), malachitu (paleidimas), sugilitu (linkusiems į fanatizmą).

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė