Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Čaroito pakabukas, 14,5 gr.

87,00

Prieinamumas: Liko 1

,
Prekės informacija
Išmatavimai 41x26 mm
Akmens kilmės šalis Rusija
Metalas Sidabras 925
Svoris 14,5 gr.

Tai unikalus kristalas, padedantis sujungti nesujungiamus dalykus, rasti ryšį tarp kūno ir dvasios ir, svarbiausia – pajausti pilnatvę ir išbaigtumą. Taip pat vedantis į priekį, skatinantis siekti vis daugiau, pritraukiantis reikalingiausias situacijas, žmones ir gausą.

Čaroitas padeda žvelgti į save ir savo kūną, savo gyvenimą su besąlygine meile, kaip į visumą, vientisą kūrinį, be kurio nebūtume tokie kokie esame. Jis moko priimti viską, kas vyko ir vyksta su meile ir atlaidumu. Padeda suvokti, kad kūnas, siela ir dvasia yra neatskiriama visuma.

Padeda atrasti savyje tyrus ir grynus jausmus, moko perprasti pamokas ir išbandymus, kuriuos susikūrėme patys. Aktyvina prigimtines ir įgytas savybes, padeda matyti ir suprasti žmonių ryšius.

Čaroitas moko lankstumo ir ugdo analitinius gebėjimus ir tikslumą, padeda tyrinėti nežinomybę ar reiškinius, kurie yra neapčiuopiami ir nesuvokiami. Taip pat padeda atskirti tikrus nuo išgalvotų dalykų.
Čaroitas stiprina aiškiaregystę ir įžvalgą.

Šiuo metu randamas tik Rusijoje. Tai šių laikų akmuo, gal ji naudojo ir anksčiau, tačiau informacijos apie tai nėra išlikę.
Kartais randamas su kvarco ir mangano ir intarpais.

Parengta naudojantis:
Knyga „Kristalų galia“ R. Dragūnienė