Azurito pakabukas, 1,8 gr.

39,00

Neturime

,
Prekės informacija
Išmatavimai 17x10 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Metalas Sidabras 925
Svoris 1,8 gr.

Skatina savarankiškumą, apmąstymus, kritiškumą, sąmoningumą, padeda atsikratyti varžančių įsitikinimų, minčių. Stimuliuoja skydliaukės veiklą. Stiprina intuiciją ir aukštesniuosius suvokimus.

Azurito papuošalų beveik nėra, nes jis labiau naudojamas kaip kristalas, kuris yra dvasinio ir intuityvaus vystymosi vadovas. Kiekvienas žmogus yra apdovanotas intuityviuoju pradu, tačiau šiais laikais pagrindinį vaidmenį vaidina protas. Kad ir kaip būtų keista, vadovaudamiesi protu gyvenime darome daugiau klaidų. Azuritas padeda suderinti protą, mintis ir intuiciją.
Jis išplečia regėjimo lauką, stiprina proto ir minčių aiškumą, praplečia atmintį ir padeda išsilaisvinti iš įsisenėjusių blogybių.

Azuritas skatina tikėjimą tuo, ko negalime paliesti ranka, pamatyti akimis, tais reiškiniais, kur jie yra šalia mūsų, nesvarbu, tikime jais ar ne. Jis dar žinomas kaip dangaus akmuo. Padeda išsilaisvinti iš baimės gniaužtų, sielvarto, kažkada patirto streso ar nerimo, kuris dažnai neleidžia laisviau judėti į priekį siekiant užsibrėžto tikslo.

Azuritas išgrynina įžvalgumą ir padeda suprasti intuicijos siunčiamą informaciją, kuri šiuo metu mums yra aktualiausia. Aktyvina kūrybiškumą ir komunikabilumą, stiprina intelektą ir pasitikėjimą savimi. Padeda nuraminti maištaujantį protą.

Stipriausia azurito savybė – stiprinti aiškiaregystę, įžvalgumą, informacijos supratimą ir tai, kas yra už suvokimo ribų. Meditacijoje jis padeda pereiti į tuštumos būseną be minčių ir proto, sudaro sąlygas giluminėms kelionėms. Puikiai tinka meditacijoms.

Informacija pateikta naudojantis:
Knyga “Kristalų galia”, A. Dragūnienė