Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Auskarai su tigro akimi, 2,4 gr.

23,00

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai akmenuko diametras ~8,8 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Metalas Sidabras 925
Apdirbimas Šlifuoti
Aprašymas:

Šie akmenys savo blizgesiu labai panašūs į šilką ar aksomą, į juos labai malonu žiūrėti. Taip ir pats akmuo veikia švelniai, bet stipriai. Jis buvo labai mėgstamas ir populiarus viduramžiais.

Tigro akis vienija saulės ir žemės energijas, skatina atkaklumą ir ištvermę. Šis akmuo padeda suderinti aštrumą ir “įžeminimą”, stabilumą ir dinamiką. Padeda sujungti kraštutinumus į harmoningą veiksmų ir poelgių seką. Skatina veiksmus ir poelgius, kurie veda į pažangą ir progresą.

Tigro akis padeda išlikti savo “centre” net per gyvenimo audras, išlaikyti pusiausvyrą patiriant stresą, kilus abejonių, neaiškumų, rasti išeitį iš sunkių situacijų. Padeda drąsiai priimti sprendimus.

Anot garsaus minerologo M. Ginger Tigro akis stabdo energijos tekėjimą kūnu, todėl mažina nervingumą, skausmus, hormoninę hiperfunkciją, padeda nuo astmos ir bronchito. Atlieka stiprią apsaugos funkciją. Saugo ne tik nuo svetimos įtakos, bet ir nuo savos energijos švaistymo.

Jis naudingas kai gyvenime ieškome aiškumo, ar sandoriuose kai nežinome ko griebtis, kai iškyla netikėtos kliūtys. Ypač rekomenduojamas žemiškiems žmonėms, verslininkams, prekybininkams, kurie turi dideles darbo apimtis. Padeda nenukrypti į smulkmenas, mąstyti esmėmis.

Ji padeda įveikti vidinį išdidumą ir pasipūtimą, išmoko džiaugtis visu tuo, kas gryna ir gražu, subalansuoja In ir Jan energijas ir abiejų smegenų pusrutulių darbą, mažina introvertiškumą, skatindama išmokti suprasti ir kitus žmones, padėti jiems.

Tinka 1, 2, 3 čakroms. Uždėta ant 3 čakros, harmonizuoja poreikius, skatina pasitikėjimą savimi, padeda surasti individualų gyvenimo kelią ir neįsikibti į materiją.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą IV T.” A. Ilgevičienė

-28%

Tigro akies pakabukas, „pirštukas”

Original price was: €9,00.Current price is: €6,50.

Tigro akies pakabukas, širdelė 20×20 mm

8,00

Tigro akis, 1,36 kg.

33,00

Raudonos tigro akies raktų pakabukas

7,00