Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Sale!

Agato žvakidė, 1,2 kg

31,00

Žvakidėje dedasi standartinė arbatinė žvakutė.

Prieinamumas: Liko 1

,
Prekės informacija
Išmatavimai 10x10,5x10 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija

Žvakidės iš įvairių mineralų skleis akmens iš kurio jos išpjautos poveikį. Tai sustiprins jau ir taip gana stiprų liepsnos poveikį, todėl gali būti naudojamos pagal paskirtį kiek reikia ir kaip norima.

Pavyzdžiui kalnų krištolo žvakidė pradės susikoncentruoti, valys protą ir kartu aplinką, todėl naudingos altoriuose, medituojant arba meldžiantis, rašant ar mokantis.

Rožinio kvarco žvakidė ant stalo skleis švelnią, o kartu ir stiprią meilės energiją. Prie tokio stalo niekas nenorės pyktis, skaudinti vienas kito. Taip pat tiks įvairaus sunkumo ligoniams, nemokantiems priimti savęs ir kitų tokių, kokie jie yra, padės to mokintis.

Geltono kalcito žvakidės ant stalo skatins virškinimą, gerą apetitą. Jos suteiks optimizmo ir palaikys norą bei galimybes realizuoti save. Depresija sergantiems žmonėms patartina būtinai ją įsigyti ir uždegus grožėtis.

Sodalito žvakidės ramins emocijas, padės jas sukontroliuoti. Padės mąstyti nuosekliai ir koncentruotai. Tai akmuo, kuris padeda “atvėsinti”emocijas ir sustiprinti mąstymą.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;